Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:45:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 8:27:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
domusko inak to je dobre odporucanie. tam sa docita aj o tych kotloch samotnych dost, kedze je to vcelku prehladne spraveny web. uz som tam tiez par veci pozeral informativne. aj keby si ten kotol chcel niekto doma sam zapajat, tak aj ohladne tohto je tam k dispozicii dost materialov. len ako pri vsetkom, treba sa tomu aj povenovat trochu, najst si cas na prestudovanie a tak dalej.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 7:36:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
stavbar hej to je pravda, ale co sa tyka toho zapojenia, tak to by som nechal radsej na nejakeho technika, co sa tomu rozumie. aj vzhladom teda na to, ze si ich sami skolia. myslim, ze to nikoho kompetentnejsieho nezozenies.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 9:20:07 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Musketier som minule s niekym toto presne preberal a oni su dokonca akoze taky ze dost znamy v tejto oblasti, co sa kotlov tyka. Vyvazaju v ramci celej Europy, to by si mozno ani nebol povedal. Nie je to tak, ze robia len tak pre miestnych alebo co, ale je to taka fakt, ze na urovni spolocnost. Lebo tym padom, ked aj do inych krajin vozia, tak musia splnat aj vsetky tie normy, kde kto ake ma v ktorej krajine.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 9:39:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Milida niektore isto ano, ale nemyslim, ze by mal niekto rovno vsetky. A mozno sa aj budem mylit. Ked som bol u predajcu pozerat, tak mal nejake ukazky v podstate, ze aby aj vedel vysvetlit, povedat, ze co ako kde treba zapinat, vypinat, nastavovat a tak dalej. Ak by si ale chcela nejaky, co tam mat nebude, tak to je najmenej ho doobjednat, behom par dni by si ho mala k odberu. Ci preco sa pytas, akoze pre predstavu len ako to vyzera, ci rovno sa chystate nejaky vybrat a brat ho domov?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Máj 2022 6:41:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
strutker ono záleží asi aj že aký kotol, že akej značky, odkiaľ ho treba objednať. je český výrobca, pri ktorom je toto podľa mňa jedno, dvojdňová záležitosť, že keď kotol objednáš, aby ti ho dodali. v tomto prípade stojí za zmienku aj prípadná dostupnosť náhradných dielov, keby k niečomu došlo, alebo bolo treba niečo dokúpiť, prípadne riešiť servis nejaký alebo tie kontroly pravidelné.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Jún 2022 7:44:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Borty tam je výhoda potom aj to zapojenie, keďže oni majú svojich technikov a montážnikov. Tým pádom sa potom aj záruka tuším nejak predlžuje.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 9:22:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
ahojte, tie splynovacie kotle, to su tie co sa v nich kuri drevom? aky je rozdiel medzi takymi obycajnym a potom tymto splynovacim teda? to je akoze v niecom lepsie? ci lepsi je ten obycajny?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 10:21:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 84
Monca ano, mas pravdu v tom, ze v oboch sa ako palivo na vykurovanie vyuziva drevo. Ten splynovaci kotol funguje na princime, ze drevo sa spali a nasledne sa spaluje plyn z toho dreva v takom keramickom spalovacom priestore a to vlastne zarucuje optimalne vyhorenie dreva a vsetkych tych ostatnych moznych spalitelnych latok. Dnes su tie kotle uz o dost prepracovanejsie nez kedysi. Cize ak hladas kotol na drevo, tak potom odporucam tento splynovaci.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Jún 2022 6:44:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
rudkoko som nevedel, ze az na takejto urovni to robia, som myslel, ze skor len takto lokalne. to ma dost prekvapilo teraz ti poviem. ohladne tych skoleni a tohto, to som vedel, lebo vsak aj my ked sme riesili, tak toto som sa akoze dozvedel, ale viacej som sa tomu nejak nevenoval, ze by som bol o spolocnosti zistoval.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Jún 2022 12:12:27 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Samouk možno pre niekoho detail, ale napríklad čo som pozeral, tak ono sú rozdiely aj v hrúbke plechov. Čiže záleží aj v tomto smere, pre ktorého výrobcu sa rozhodneš. Tak napríklad Atmos, čo som pozeral, tak ten kotol je z kvalitného plechu o hrúbke 6mm, čo si myslím, že je super. Lebo raz mi kamarát spomínal, že nejaký kotol, ktorý má len 2,5mm a to že je málo, že to nie je taká kvalita. Takže vtedy som si to proste tak zafixoval, že aj toto je vec na ktorú je nutné prihliadať.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt