Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 2:03:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1551 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 03. Jan 2018 14:07:47 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Jo už sme sa o tom aj doma so ženou rozprávali, že budeme musieť premiestniť tie veci, ak chceme mať takéto kúrenie, povedala, že nevidí tiež v tom problém, že je najpodstatnejšie aby sme mali kúrenie vyriešené dobre a efektívne


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Jan 2018 10:24:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Je to tak, bude to tak najlepsie, podstatne je aby si tam mal vsetko, co k tomu zapojeniu treba pokope, aby ten kotol kuril ako ma, aby bol spravne uz aj na zaciatku nastaveny, cize je potrebna na zaciatku odborna montaz, to netreba zanedbat ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Jan 2018 14:08:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- bohro tak aby kotol spravne fungoval tak je pre to podstatne urobit niekolko veci, najdolezitejsie je mat vsetko co je potrebne do odporucaneho zapojenia kotlov od vyrobcu a dalsia vec, ktora je dolezita aby montaz, samotne to zapojenie robil clovek, ktory je na to skoleny, co viem tak napriklad vyrobca Atmos skoli ludi na taketo odborne montaze a zapojenia, co je podla mna fajn, lebo clovek ma aspon istotu, ze to bude dobre nastavene a zapojene -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Jan 2018 13:29:53 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Díky kresko za informácie, pozriem si teda najskôr ponuku kotlov tohto výrobcu čo si mi napísal, aj zbežne aspoň ceny aby som vedel a skúsim niečo vymyslieť. Ale pozerám, že je to český výrobca, tak budem vedieť si nájsť niekde na Slovensku predajňu, kde ich budú predávať?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Jan 2018 12:07:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- jasne budes vediet, staci ak si pozries stranku vyrobcu a tam si vies najst pekne partnerov na Slovensku a podla toho bude vediet na koho sa obratit, kto ma skusenosti s touto znackou, to sa nemusis toho obavat, je to znacka, ktora je na trhu uz dlho a kotle su spolahlive -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 15. Jan 2018 11:21:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Na Slovensku ma vyrobca zastupenie, to je normalne, skus si najst napriklad co najblizsie predajnu a zajst tam, oni ti poradia co a ako, aj ked osobne ja som radsej, ked nieco uz viem, ked idem kupovat, ked mam ako taku predstavu aspon o tom, ze co vsetko budem potrebovat a pod ;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 16. Jan 2018 8:16:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Ako dlho trvá taká montáž kotla?

Stihnú majstri urobiť to za nejaký deň, maximálne dva? Alebo to by som veľa chcel?
Chcel by som dať konečne už aj kotol do domu, len sa obávam, že to nebude celé také jednoduché ako si predstavujem.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Jan 2018 11:33:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Dlzka montaze kotla zavisi od zlozitosti systemu. Ci je kotol zapojovany s akumulacnymi nadrzami alebo bez nich. Ci je kotol instalovany do novej kotolne alebo ci ide o vymenu taktiez ide aj o to o aky kotol ide ci s rucnym prikladanim alebo automaticky.

Ale vseobecne si myslim, ze skuseni odbornici za nejaky 2-5 dni to zmaknu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Jan 2018 17:52:55 
okoloidúci

Registrovaný: Str 17. Jan 2018 17:47:20
Príspevky: 1
Ahojte. Akurat s manželom rozmýšľame nad splynovacím kotlom. Ale mám pár otázok hlavne na tých, ktoý už kotol majú. Chceme žiadať o dotáciu na splynovací kotol, čiže by ma zaujímala cena za akú ste si kotol zo všetkým zaobstarali čiže aby nám nejaka firma zbtočne ešte neotiahla :) Ďalej či je potrebná ta akumulačná nádrž. Je veľa názorov, niekto tvrdí že nieje potrebná iní nanu nedajú dopustiť. A ešte ako ste spokojný so splynovacím kotlom. Ďakujem


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Jan 2018 15:52:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Takže najlepšie bude keď sa ohľadne informujem o týchto veciach u firmy, ktorá by mi mala kotol potom inštalovať hej?

Ale tak tá vyhliadka toľko dní, čo si mi napísal si myslím, že to by mohlo byť v celku ok.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1551 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt