Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:57:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 25. Jún 2018 13:24:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Niekomu to mozes aj povedat ze to treba a spravi si po svojom, cize nad niektorymi vecami sa uz asi ani nepozastavujem, ja hovorim, ze ked mozem pomoct, poradit tak to spravim, predsa uz nejake tie veci mam, aj nejake tie skusenosti, kedze som si uz presiel niecim v zivote, ale to ci niekto da alebo neda na moje skusenosti to je uz ina vec :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Jún 2018 7:36:03 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
ale nie zase ja napriklad az taky tvrdohlavy nie som a radsej som ked je niekto kto vie poradit, myslim, ze uz len podla mojich otazok vidis, ze co je pre mna spanielska dedina a v tomto smere sa ovela viac ty orientujes :D :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 28. Jún 2018 9:43:43 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Malo by to tak byť. Lebo od životnosti kotla závisí veľa, najmä to či ti budú musieť ísť ďalšie peniaze z vrecka alebo nie. Čím dlhšie kotol vydrží tým to je pre človeka lepšie.
Lebo nemusí peniaze míňať a venovať čas zas výberu nejakého iného kotla.
Napríklad už som to tu raz aj písal, že keď sa nevieme rozhodnúť tak nie je na škodu aj výstavy s takýmito záležitosťami navštíviť. Výrobca kotlov Atmos bude zanedlho na Agrokomplexe v Nitre, v auguste a to je podľa mňa príležitosť, zájsť tam, popýtať sa na kotle, popozerať si ako vyzerajú, poradiť sa ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 29. Jún 2018 7:09:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
..aj kotle byvaju na takychto akciach ako bude tam?..to pocujem prvykrat..da sa tam normalne teda s nimi pozhovarat a pripadne aj nejako dohodnut co a ako?..tuto znacku som pozeral a nasiel som ze maju na Slovensku aj nejakych predajcov..myslis ze by bolo lepsie keby som vyckal a siel sa tam pozriet?..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Júl 2018 12:30:37 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Tak ty nemusíš mať na to rovnaký názor jak ja. Ale ja si myslím, že by to vhodné bolo, pretože tam sa môžeš veľa dozvedieť.
Veľa ti to môže dať a podľa mňa to je dôležité predtým ako kúpiš ten kotol, aby si o ňom vedel čo najviac informácii..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Júl 2018 13:44:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
napriklad ja som nemal tusenia, ze je pri kotloch dolezite aj to aby malo drevo istu vlhkost, respektive aby ju nemalo vyssiu, ze aj na to treba dat pozor aby z toho kotla si dostal ten vykon a taku ucinnost aku je mozne z neho dostat :)
cize mozes sa dozvediet veci, o ktorych sa ti teraz mozno ani nesnivalo, ze by bolo potreba nad nimi uvazovat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 06. Júl 2018 9:33:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
..ja na toto nazor nemam..lebo nemam ani skusenosti..preto rad si dam poradit..aby som sa neuponahlal..spravim to teda asi tak..aby som mal srdce na mieste..len si musim pozriet presne aky je to termin..kedy by to malo byt aby som to neprepasol..zabudnut na to nezabudnem lebo to je dolezita vec..ale zvyknu sa mi mylit terminy.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Júl 2018 8:47:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Uponáhľať to nie je dobré, ani sa to podľa mňa nejako nedá.
Najmä ak myslíš aj ďalej, akože do budúcna.
Na toto si dohliadni, lebo ti to môže pomôcť v konečnom rozhodnutí a od toho záležia aj ďalšie roky ;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Júl 2018 15:10:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
o splynovacich kotloch som uz vela pocul, ale este som si o tom viac nezistoval, ze ci je to fajn kurenie, ci to je v poho riesenie, asi az po nejakej dobe si clovek uvedomi, ci to bolo to spravne riesenie, co?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 5:53:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
je to chybou, že si si ešte nič nezisťoval, potom by si v tom mal lepší prehľad a skôr by si vedel sa rozhodnúť akým smerom by bolo vhodné sa vydať, ale o tom som nechcel písať, lebo moje premýšľanie o tomto asi nie je pre teba dôležité :P :lol:
Pre mňa je toto kúrenie výhodným riešením a to hneď z viacerých dôvodov, je to dostupné, praktické a tiež aj šetrné aj pre peňaženku a tiež aj pre životné prostredie, predsa je to drevo ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt