Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 19:51:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 11. Okt 2019 7:49:11 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Viem, ja si to uvedomujem, ze je tam nejaka ta rezerva, ale niekto si mysli, ze je to presne a ze sa tam s niecim takym nerata a potom zbytocna panika :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 15. Okt 2019 10:24:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
jozefo.. ale myslim, ze je to tak ako pises..
treba hladat pozitiva kde sa da.. ale pri niektorych veciach jasne, ze treba hladat realne moznosti co by bolo najvhodnejsie.. splynovaci kotol je velmi dobra volba v dnesnej dobe, je to ekologicke a fajn.. na zaciatku sice to stoji peniaze zaobstarat si kotol a veci k tomu.. ale to je sucast toho..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Okt 2019 9:31:55 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Akurat presne o tomto som teraz pocuval od suseda, jak kamosa odhovaral od kotla na drevo. Ze co to vlastne vsetko bude na zaciatku stat.
Ze co by za tie peniaze mohol vsetko mat. Len si treba uvedomit, co si malokto uvedomuje, ze potom ale su tie ceny mesacne nizsie, ze tie naklady potom pravidelne nie su take ako pri inom rieseni ;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 18. Okt 2019 11:08:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
pozri ja som bol pred nedavnom na vystave, kde boli aj taketo kotle, ze na drevo a aj rozne ine, rozpraval som sa tam s jednym panom o tom jak je to a fakt je to vsetko o tom uhle pohladu a vela ludi ma problem prave s tou prvotnou investiciou, ale ja tiez prestavam rozumiet tomu, ze preco to proste je tak :? ale tak asi na vela veci clovek pride casom a skusenostami ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Okt 2019 11:08:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Jasne a je sto a jedno, ked sa bavis s niekym, kto ma skusenost s kurenim takymto, ze s drevom a s niekym, kto ma len elektrinu a len tak kuri.
Taky clovek ti nebude vediet objektivne poradit a pomoct sa rozhodnut :(


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Okt 2019 12:51:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
ako zistim aky kotol... myslim znacku a typ, ze ktory by mi tak sedel?... na com treba stavat?... na co sa zamerat?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Okt 2019 7:58:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
znacku to je individualne dost, podla mna je vhodnejsie ist do znacky, ktora je na trhu uz nejaku dobu, ze uz maju ludia s nou skusenosti, ze uz vedia jak tie kotle funguju a ci su spolahlive a najma znacku pozerat aj podla toho aby si nemal nasledne problem so zapojenim a pripadnym servisom kotla, aby si mal v okoli niekoho kto bude danu znacku poznat a bude vediet ti pomoct ak nahodou by sa cosi prihodilo

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Okt 2019 11:06:27 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Ked sa rozhodnes pre znacku, tak typ je dobre vyberat na zaklade viacerych veci, podstatny je vykon, ucinnost, tiez aj pre niekoho su podstatne rozmery kotla, aby si vedel predstavit, ci sa mu zmesti v pohode s celym zapojenim do kotolne, do technickej miestnosti. Ale priorita by mal byt vykon a nasledne ucinnost. Aj ked musim povedat, ze dnes uz ta ucinnost dosahuje vysoka percenta, co je super :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 25. Okt 2019 8:10:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
len to ako dlho je nejaka znacka na trhu to jak zistim... najma ked neviem v tom chodit tak jak... som z toho jelen trosku... nemohli by ste mi poradit nejake znacky?... co si myslite, ze je ok?... zeby ste mi takto poradili?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Okt 2019 10:10:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
tych znaciek je uz dost, aspon podla toho, co som ja pozeral, ked som to riesil, ked som sa tomu venoval, ale vies co si myslim, ze je lepsie? ked je vyrobca na trhu dlho a este lepsie ked je tak, ze niekde na skok, ze napriklad cesky vyrobca, ja to vnimam ako taku vacsiu spolahlivost alebo akoby som to nazval :-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt