Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:41:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 08. Jan 2020 9:03:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Samouk to máš tak ako keď kamarát išli bývať z domu do bytovky, nemohol si zvyknúť napríklad na to, že susedov bolo počuť keď šli domov po schodišti, lebo to bolo niečo nové, ale po rokoch teraz ho to už vôbec netrápi.
Takže myslím, že toto je celkom na zamyslenie ;) Že netreba zatvárať oči pred niečím novým. Ja som otvorený novým veciam a teraz zatiaľ som na to nedoplatil, zatiaľ sa mi takýto prístup zakaždým vyplatil. Ale veľa v tomto prípade keď ide o kotol záleží od jeho výberu, aký typ ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Jan 2020 12:45:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
ale jasne, len dopredu je dobre vediet, co kotol obnasa, ako sa kuri, ake drevo tam ide, ako sa cisti a tiez je podla mna fajn mat predstavu o tom, ze na akom principe vlastne tie kotle na drevo funguju, spaluju to drevo, ze ako to tam cele prebieha :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Jan 2020 8:02:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
to ano.. ale napriklad co vela ludi nevie, co som zaregistroval aj vo svojom okoli, ze nevedia, ze sa da na kotol na taketo kurenie vybavit vlastne aj dotacia.. je sice pravda, ze si o tom treba viacej pozistovat na co sa to vztahuje v akej hodnote je mozne ju dostat, ale myslim, ze stoji za to sa tomu povenovat.. ved to aspon nejake tie peniaze usetri.. a potom sa mozu za to ine veci pokupit.. ja to kvitujem, ze je aj takato moznost.. ze to vlastne podporuje tento sposob kurenia..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 9:08:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
dotacia je, len co aspon teda co viem, co som sa bavil so znamymi, tak napriklad kamarata odradilo to, ze si treba o tom pozistovat vela, poprecitavat, poziadat si a taketo veci, ze keby to slo jednoduchsie, ale som mu hovoril, ze to s dotaciami je proste tak, nech sa to tyka dotacie na cokolvek


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Jan 2020 8:44:29 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
to ho odradilo? tak asi potom nebol nejako veľmi presvedčený o tom, že je to dobrá voľba, nie? lebo keby bol tak myslím, že by z toho nejako necúvol :roll:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 8:28:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 65
Tomomiro no asi nie, preto ja som kedysi aj písal o tom, že je dobré vedieť, či sa má ako človek dostať k drevu, či sa to oplatí aj z pohľadu financií a tiež aby si uvedomil, že ako to spaľovanie funguje, ako je to, čo je vhodné, na akom princípe sa to drevo spaľuje, koľko sa dá naložiť ako často treba prikladať.
Lebo čím viacej vecí takto si vopred zistíme, tým si myslím, že je tá obsluha a to zžitie s kotlom bezpróblemovejšie ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Jan 2020 16:35:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
zenor dobre len to je trochu o inom, podla mna je dobre aj na cenu prizerat, ze kolko cloveka vyjde a mesacne bude vychadzat rozne kurenie, aby to potom nebolo prekvapenim

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Jan 2020 12:21:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
ma vobec dotacia zmysel, oplati sa zamerat sa na nu?? dokaze to nejake tie peniaze usetrit, ci je lepsie, rychlejsie si to na vlastne naklady?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Jan 2020 11:08:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
rychlejsie je to bez, ze si kupis, das zapojit a vybavena vec, ale netreba sa podla mna s nicim ponahlat, ci ta nieco akoze nahana??
najskor si treba podat ziadost o dotaciu, tym treba zacat a dalsi postup si vies najst priamo na webe, ze ako to je, co treba splnit, ale tou ziadostou treba zacat, bez toho nic neries skor ;)
realizacia by sa mala uskutocnit v podstate az po ziskani dotacie ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Jan 2020 11:09:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
ale podat si ziadost je to najmenej si myslim..ked sme sa my stahovali do domu, tak tiez som mal zmatok..nevedel som co a ako..ale prisiel som na to, ze najlepsie riesenie bude dat kotol na drevo..o mnohych benefitoch som od znamych pocul..a teda nieco na tom je..o dotacii sa docitate najviac ked si vyhladate, ze zelenadomacnostiam..tam je toho vela..co treba urobit..esteze ja tie papiere a veci okolo toho mam v suchu..

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt