Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:12:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 20. Júl 2020 7:25:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
usetris potom napriklad pri nabytku, tam to setrenie nejako nepocitis ale pri tomto by si to mohol pocitit a velmi rychlo, tak si to dobre premysli ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Júl 2020 12:20:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Krischko a co cakas? Je to ich praca a hadam necakas ze budu chodit len tak pre tvoje pekne oci :)
Vsetko nieco stoji a stym proste treba ratat. Ale najma pochop to, ze potrebujes aby ti chodili kontrolovat kotol, aby aj zapojeny na prvykrat bol dobre. Proste aby vsetko bolo ako ma byt uz od zaciatku. Aby si ich nemusel volat na opravu zapojenia po sebe alebo cosi take podobne proste.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Júl 2020 15:14:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
musketier ale su ludia, ktori radsej setria na veciach, ktore nie je na prvy pohlad vidiet a radsej investuju do toho, co vidiet, co mozu potom navstevam prezentovat :euforia: :D :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Júl 2020 7:59:17 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
:? vieš si vôbec predstaviť ako to môže dopadnúť, keby si šetril práve na kúrení? veď to je gro všetkého najmä v zime a ty toto napíšeš??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Júl 2020 12:38:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Nejdem vas tu ani vsetkych oznacovat, lebo ste sa trochu do mna obuli. Co akoze mam spravit co cakate?
Tak hladam moznosti ako usetrit, to hej, ale co mam robit? Myslel som, ze pri takych veciach ako je zapojenie tak mozem nieco usetrit. Pri kupe kotla ako takeho tak to urcite by som nesetril, ale na zapojeni preco nie ked su schemy volne dostupne, ze sa daju na nete najst?
Co sa take moze stat?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2020 7:05:15 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Krischko myslim, ze tu nik od teba nic necaka, to je len na tebe. Ty mozes byt rad, ze ti tu napisali, ze to nie je vhodna volba.
K tomu sa aj ja priklanam. Mat splynovaci kotol na drevo je super napad, to kvitujem, mna tiez prave toto zaujalo. Ale ked uz chces taketo kurenie tak so vsetkym, co k tomu patri aby to bolo dobre urobene. Aby tam pre teba kurenie koncilo, ze nebudes musiet viacej okolo toho nejako chodit. Atmos ma dobre splynovacie kotle, ktore som videl aj nazivo, skoda, ze tento rok v Nitre, co byva veltrh, sa zrusilo. Tam by si sa mohol priamo aj pozhovarat s nimi, ze co by bolo najvhodnejsie. Preco je dobre ked ti to zapoji niekto kto vie vsetko ohladne tych kotlov.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Júl 2020 14:20:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Zenor fajn, dik za nazor, co si mi napisal. Tak aspon viem priblizne co ocakavat.
Moze sa stat, ze keby kotol nezapajal niekto kompetentny, ze by padla zaruka


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 15:40:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
ked uz dam nemale peniaze za kotol, za cele zapojenie, tak uz je najmenej aby som platil za kontroly kotla, to je podla mna uplne nezmysel sa zamyslat nad tym, co to bude stat, je to bezna vec, ktoru treba robit, dodrziavat;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Júl 2020 19:38:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Caute dakujem. Tak pozeral som ako to je a dohodli sme sa aj so zenou, ze nebudem teda robit vedu z toho, ze sa nieco plati technikovi, ktory pride kotol zapojit. Predsa len som pozeral aj tu znacku, co si mi Denislav pisal, tak to sa bavime o tisickach eur a to, co si vezme technik je oproti tomu asi trochu zanedbatelne. No mal som o tom dost taku chaoticku mienku, nemal som v tom celkom jasno, ale tak keby to bolo take jednoduche ako som si predstavoval, tak asi by ste mi inak pisali.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Júl 2020 20:56:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Struhlik stať sa to môže, každý výrobca to má inak zariadené v tomto smere, takže na to sa dozaista vopred informuj. Niektorí to majú tak, že ti nepadne síce záruka, ale keby si si to dal zapojiť niekomu kompetentnému tak by ti ešte záruku predĺžili a to nikdy nie je naškodu niečo takéto.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt