Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:22:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 16. Jún 2021 12:36:31 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Minaros ale je to dobre, ze je moznost vybrat si a porovnat, aspon vidis kde co mozes dostat za aku cenu a tiez pre mna ale zaklad byva aj ten servis, montaz a tieto veci, lebo kotol sice moze byt fajn ale keby som nemal nikoho kto by mi ho prisiel zapojit alebo cosi tak by som teda asi nadseny nebol.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 20. Jún 2021 14:51:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
JurajG nemá každá značka nejaký svoj akoby autorizovaný servis alebo akoby som to pomenoval?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2021 11:17:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
akože myslíš, či každý výrobca si neservisuje svoju značku?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2021 12:07:47 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Najlepšie je keď montážnik servisuje kotol, ktorý montuje, nech proste je všetko ako má byť.
Pretože ten človek má aspoň prehľad o tom že čo zapájal ako čo robil, lebo to je podstatné vedieť pri tom keď by niečo sa kvázi pokazilo alebo neviem čo. Takže najlepšie si uchovať kontakt na toho človeka :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Jún 2021 13:29:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
minusso asi zalezi od znacky ako takej, po akej siahnes, neviem ako to ktore maju, ja zatial, co som zistoval, tak ATMOS, cesky vyrobca to maju tak urobene, ze oni na Slovensku maju ludi s ktorymi spolupracuju, to znamena, ze tych si aj skolia a ked nieco treba ze namontovat kotol alebo servisovat ho alebo cokolvek ine tak ten clovek k tebe pride a pozrie sa na to ;)

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Jún 2021 14:35:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
petrassko to je dobra vec, lebo nevies co ako sa moze vyvrbit a tiez pokial viem, tak aj kotol je nutne z casu na cas skontrolovat, ze kazdych par rokov, ci vsetko je ako ma, ci dobre kuri :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Jún 2021 11:37:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@kapral ale tieto vsetky veci sa dozvies pri montazi pri zapajani kotla. Ale som presvedceny, ze sa najdu ludia, ktori nad nejakou kontrolou kotla hodia len tak rukou. To viem o tom svoje, ze niektori len aby usetrili tak su schopni aj taketo veci ignorovat, snazit sa to tak nejako prejst bez toho.
Ale to sa vsetko vrati, len bohuzial nie v tom dobrom slovazmysle.
Pre mna je kurenie zaklad, cize ked to nie je v poriadku tak byvanie potom nie je celkom radostou najma nie v zimnych mesiacoch.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Jún 2021 12:34:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Júl 2017 10:16:52
Príspevky: 33
Bydlisko: Trenčín
branikess je to zaklad a si vezmi, ze kupis poriadny kotol na drevo a viac ti netreba, nepotrebujes k tomu este nejaku dalsiu alternativu kurenia ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 8:50:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Potrebujem poradit ohladom kotla, tak sa obraciam na vas :) Svokrovi odisiel po dlhych rokoch kotol. Mal este nejaky stary typ, to presne neviem, ze aky, iba ze to bol kotol este na uhlie. Je rozumna volba ist do splynovacieho kotla? Alebo odporucate nejaku inu alternativu? Svokrovci sa stare kolena zamerali na ekologiu a recyklaciu a setrenie zivotneho prostredia a taketo veci. Tak by som bol rad, keby novy kotol prihliadal aj tieto aspekty. Osobne sa mi splynovaci kotol pozdava, ale skusenost nemam, kedze mam montovany dom a tam je kurenie riesene inak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 9:22:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
kamiliak Švagor tiež riešil kotol na drevo, bývajú na dedine pod horou, čiže drevo zoženie ľahko v podstate kedykoľvek. Sám si ho popíli, narúbe a už len prikladá. Treba si ale nechať poradiť od odborníkov aj v tom, aký kotol na akú plochu. Aby náhodou ozaj nebolo treba ďalšiu alternatívu na vykurovanie. Tak myslím, aby vykúril všetko a zase aby nebol prehnane výkonný na malý domček.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt