Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 16. Okt 2021 15:13:12

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 984 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 95, 96, 97, 98, 99
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 7:58:39 
občasný diskutér

Doros keď už si to spomenul, tak sa ťa popýtam ohľadne tej dotácie. Akým spôsobom je možné ju získať? A kde sa o ňu dá požiadať? Isto tam budú nejaké podmienky, ktoré treba spĺňať. Lebo kto by už len tak zadarmo rozdával peniaze ľuďom. Ale rád by som si to pozrel, či je to aspoň reálne, alebo nejak prestrelené.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 14. Okt 2021 7:25:11 
občasný diskutér

Doros akože akú službu? Čo takého si môžem navyberať, keď sa bavíme o kotly? Tomu celkom nerozumiem, keď ti mám pravdu povedať. Neviem, čo si mám pod tým nejak predstaviť.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 14. Okt 2021 10:00:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@vavriro mas na mysli teraz akoze material, z ktoreho sa vyrabaju kotle? v tom moze byt akoze takyto rozdiel medzi jednotlivymi znackami a vyrobcami? tak to nepatrim medzi takychto ludi. ja praveze som ochotny na zaciatok zaplatit aj viacej, ked viem, ze potom sa mi to vie v buducnosti vratit. no teda nevrati sa to, ale usetris na inych veciach a z dlhodobeho hladiska to je predsa len vyhodnejsie o cosi.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 11:50:35 
občasný diskutér

Kliossi no to som si teda dal. O tomto pravdupovediac veľa neviem. Akurát čo ti môžem povedať, tak že je potrebné splniť nejaké podmienky na to, aby si ju získal. To máš pravdu. Vyskúšaj si popýtať keď tak predajcu, ten bude isto o tom niečo vedieť. Poprípade stránka výrobcu by mohla tiež poskytnúť nejaké informácie. A ešte jedna možnosť mi napadla a tou je zelenadomacnostiam. Toto si skús hodiť do vyhľadávača. Tam by to malo byť vysvetlené.
Emano tak som to myslel, že či chceš kotol nainštalovať, servisovať alebo skontrolovať len niečo.

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 984 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 95, 96, 97, 98, 99

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia