Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:29:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 20. Júl 2018 10:10:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
julchio píše:
Mirsa preto ti to povedala, lebo je to tak. Treba sa uz vacsinou pri zdriadovani projektu rozhodnut, co clovek chce mat v dome, aby sa to vedelo vsetko prisposobit tomu a tak. Vsetko proste nadvazuje na seba a preto architekti to uz potrebuju dopredu vediet. Keby chcela ale len klasicke zaluzie, tak tie nemusi vopred hlasit. No vonkajsie treba!
Pauliara ano, je pravda, ze sa vies dohodnut ale takto ked to uz budes mat v projekte zakreslene, bude to lahsie aj pre majstrov. Takze ak chcete take rolety, tak ich nahlaste a ked sa rozhodnete ze nie, tak je najmenej to oznamit robotnikom.
Martula suhlasim s tebou!


áno, ja tomu chápem ;) :) síce nemám dom ale pri sestre som sa toho veľa naučila, keďže sme im tam chodili pomáhať a ohľadom všetkého sa radila so mnou :) bola som jej ako keby druhá ruka :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 14:53:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
-rebica- a kto ti dodá a namontuje exteriérové žalúzie? Už máš vybratého nejaké výrobcu alebo to ešte len budeš riešiť??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 25. Júl 2018 9:57:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
danika píše:
-rebica- a kto ti dodá a namontuje exteriérové žalúzie? Už máš vybratého nejaké výrobcu alebo to ešte len budeš riešiť??


Ano, tieto veci uz mam vsetky poriesene. Co sa tyka vyroby, tak vyrobi nam ich firma Isotra - tej znacky budu nase exterierove zaluzie a pride nam ich namontovat jeden znami, ktory sa zivi montovanim. A vybrali sme si ich cez jedneho predajcu u nas v Bratislave - vo firme ReflexRol. Kvoli comu sa pytas?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 11:56:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Pauliara presne tak, ako si napisala. Ked sa instaluju exterierove rolety, tak idu do prekladov a tym padom preklady sa davaju ine. Ale to ti tu uz nebudem vypisovat, kedze majstri to budu vediet a tebe to je zbytocne, aj tak by si tomu asi nepochopila.

Mirsa tak potom parada, ked ti tak doverovala:);)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 15:13:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
-rebica- zo zvedavosti som to chcela vedieť, keďže aj my od nich máme ale žalúzie na oknách. Keď sme stavali dom, dlho sme sa rozhodovali či tie vonkajšie alebo potom po rozhovore s architektom sme prišli na tom, že nám by boli zbytočné. Máme totiž dobre orientované strany a okná. Tak sme dali len žalúzie:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 27. Júl 2018 7:50:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
danika píše:
-rebica- zo zvedavosti som to chcela vedieť, keďže aj my od nich máme ale žalúzie na oknách. Keď sme stavali dom, dlho sme sa rozhodovali či tie vonkajšie alebo potom po rozhovore s architektom sme prišli na tom, že nám by boli zbytočné. Máme totiž dobre orientované strany a okná. Tak sme dali len žalúzie:)


Vazne, tak to som necakala, ze sa tu najde tolko vela ludi, ktory maju od nich zaluzie, rolety ci ine tieniace produkty. O to ale lepsie! Aspon som si ista, ze som dobre vybrala:) Ako dlho ich uz mate? Nemali ste s nimi ziadne problemy? Taketo informacie aspon mozem z teba vytiahnut:):)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 30. Júl 2018 12:50:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Julchio...Táto moja stavba domu ma dosť veľa nových vecí naučí, ale som rada, budem aspoň múdra :) ;) ..Jasné, to mi už nemusíš písať, to snáď oni všetko budú vedieť...Ja už budem len financovať, keďže tienenie vybraté mám :) ;) ...O ďalšiu starosť menej, konečne.. :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 31. Júl 2018 15:21:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
-rebica- vidíš, nabudúce budeš vedieť, že sa stačí spýtať a hneď všetko čo potrebuješ tak zistíš:) Ja to takto už dlho praktizujem:) Budúci mesiac to bude rok, čo bývame v našom dome a doposiaľ sme nemali žiadne problémy. Nič sa nám nestalo a dúfam, že ani nestane. Veď v podstate sa nemá ani čo, keďže vyzerajú dobre, kvalitne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 02. Aug 2018 8:27:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Áno, automatické rolety sú najlepšie! Také jednoznačne budem mať na svojom dome! Len budem musieť poriadne prihliadať na výrobcu, aby som správneho vybral lebo ak by nie, tak by mohlo nasledovať to, že by som s nimi mal veľa roboty; mohli by sa neustále kaziť a podobne. S kým máte dobré skúsenosti? Hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 08. Aug 2018 15:37:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
danika píše:
-rebica- vidíš, nabudúce budeš vedieť, že sa stačí spýtať a hneď všetko čo potrebuješ tak zistíš:) Ja to takto už dlho praktizujem:) Budúci mesiac to bude rok, čo bývame v našom dome a doposiaľ sme nemali žiadne problémy. Nič sa nám nestalo a dúfam, že ani nestane. Veď v podstate sa nemá ani čo, keďže vyzerajú dobre, kvalitne


Ano, uz budem vediet. Teraz som nevedela aj kvoli tomu, ze som v zivote taketo fora nevyuzivala. Ale paci sa mi to a budem ich istotne viacej vyuzivat, ked nieco budem potrebovat zistit:):) Tak to mate este novy domcek:);) V takom sa super byva, ze? A zaruku mate na ne nejaku v pripade, ze by sa nedaj boze nieco stalo??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt