Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:33:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 10. Aug 2018 11:40:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
-rebica- je to super vec, že? a nestojí ťa to nič, keďže v dnešnej dobe už každý má internet doma. iba treba na to čas a trpezlivosť (v niektorých prípadoch :lol: :lol:). áno nový a výborne sa v ňom býva ;) nemenila by som už za nič iné :) jasné, máme na ne záruku 2 roky. oni väčšinou na všetko majú 2 roky, pokiaľ nejde o nejakú individuálnu zákazku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 13. Aug 2018 14:37:58 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
galadriel píše:
Áno, automatické rolety sú najlepšie! Také jednoznačne budem mať na svojom dome! Len budem musieť poriadne prihliadať na výrobcu, aby som správneho vybral lebo ak by nie, tak by mohlo nasledovať to, že by som s nimi mal veľa roboty; mohli by sa neustále kaziť a podobne. S kým máte dobré skúsenosti? Hm?


pri vsetkom musis prihliadat na vyrobcu! bez toho to nejde. uz vela krat som sa dal nahovorit na lacne veci a uz som si povedal, ze nikdy! taktiez som pochopil, ze na niektorych veciach sa neoplati setrit a medzi ne patria aj rolety. v byte sme mali zaluzie od nejakeho polskeho vyrobcu a to bola cista katastrofa. na dom sme si dali od ceskeho vyrobcu Isotra a nebol ani len najmensi problem! ich ti teda aj radim, pokial chces ozaj kvalitu!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 16. Aug 2018 14:15:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Musketier! Presne toho názoru som aj ja! Dobre si to napísal a presne si to vystihol! Áno, vy máte od nich rolety? Koľko Vás koštli?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 17. Aug 2018 8:11:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
danika píše:
-rebica- je to super vec, že? a nestojí ťa to nič, keďže v dnešnej dobe už každý má internet doma. iba treba na to čas a trpezlivosť (v niektorých prípadoch :lol: :lol:). áno nový a výborne sa v ňom býva ;) nemenila by som už za nič iné :) jasné, máme na ne záruku 2 roky. oni väčšinou na všetko majú 2 roky, pokiaľ nejde o nejakú individuálnu zákazku


Ved toto, ze nestoji to vobec nic iba cas, ktory tomu musis venovat ale to je to najmenej:):) Verim ti, aj ja si uz prajem, aby sme domcek mali prerobeny a byvali v nom. Neviem sa toho uz dockat! Aj som si myslela, ze dva roky. Ved 2 roky musia davat vsetky firmy zo zakona. A dodaciu lehotu maju aku? Este na to sa ta spytam a uz ti dam pokoj, slubujem;):)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 15:15:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
-rebica- nepovedala by som, že čas je to najmenej. aspoň pre mňa je niekedy čas veľmi vzácny ale viem ako si to myslela, takže v pohodičke ;) :) áno musia, je to v zákone tak udané, takže firmy to musia dodržiavať! čo sa týka dodacej lehoty tak sa to nedá moc identifikovať, keďže každému predajcovi to trvá inak. treba si zájsť preto do predajne a priamo tam sa spýtať, koľko im to bude trvať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 22. Aug 2018 13:33:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Prosím Vás tie automatické rolety sa Vám po čase nepokazili? Mám na mysli celý ten mechanizmus, hm? Aké s tým máte skúsenosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 22. Aug 2018 21:30:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 23. Sep 2016 21:29:13
Príspevky: 51
všetky su na dialkove ovladanie. Po čase stačí v ovladači iba vymenit baterky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 9:14:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Petror ďakujem ti za odpoveď. No to, že sú na diaľkové ovládanie viem ale mal som na mysli celý ten mechanizmus či sa môže aj nejako pokaziť. Či je tam nejaké riziko alebo vôbec nie. Lebo predsa len to stojí viacej eur, keď je elektrické ovládanie a preto ma to zaujíma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 17:22:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 17:15:57
Príspevky: 29
vonkajsie, exterierove žaluzie su ovela krajšie a viac prakticke ako rolety. Vyzera to ovela lepšie. Rolety som ešte ani nevidel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 28. Aug 2018 15:28:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
@marcuso keďže si ešte také nevidel, tak ti posielam fotku ako vonkajšie/exteriérové rolety vyzerajú...my také na dome máme a vyhovujú nám...žalúzie sú síce tiež pekné ale nám sa akosi viacej páčili rolety a preto sme ich aj zvolili...toto sú naše roletky ;) :)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt