Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pon 19. Aug 2019 6:26:06

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 07. Aug 2019 12:13:43 
okoloidúci

a kolko take rolety/zaluzie asi stoja, prosim vas? mam zaujem, celkom ste ma presvedcili svojimi komentarmi :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 12. Aug 2019 9:52:30 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

mna dufam, ze tiez presvedcite, lebo zatial na automaticke rolety nemam dobre slova :/ .. ani neviem, ci mam pokracovat. ako je pravda, ze my teraz byvame v byte a este len staviame. tiez isto chceme dat nejake tienenie na dom, ale este budeme asi dlho uvazovat, pre ake sa rozhodneme. podla mna sa ta automatika dost rychlo kazi. ja by som bola najradsej, keby som presvedcila mojho chlapa na exterierove zaluzie ale normalne manualne. no uvidim, ked to bude aktualne. ale kludne mi moj nazor mozte vyvratit, nebudem sa hnevat.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 7:18:28 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

alixia píše:
mna dufam, ze tiez presvedcite, lebo zatial na automaticke rolety nemam dobre slova :/ .. ani neviem, ci mam pokracovat. ako je pravda, ze my teraz byvame v byte a este len staviame. tiez isto chceme dat nejake tienenie na dom, ale este budeme asi dlho uvazovat, pre ake sa rozhodneme. podla mna sa ta automatika dost rychlo kazi. ja by som bola najradsej, keby som presvedcila mojho chlapa na exterierove zaluzie ale normalne manualne. no uvidim, ked to bude aktualne. ale kludne mi moj nazor mozte vyvratit, nebudem sa hnevat.

...preco taky nazor?...mas nejake zle skusenosti?...lebo ako podla mna nie je nic lepsie ako elektricke ovladanie...nemusis vstavat, len ovladacom si to korigujes...mne sa to lubi...ale rad si vypocujem aj tvoj nazor...

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia