Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 1:17:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 11:22:48 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Galadriel nemyslim si, ze by bolo treba na cistenie nejake prostriedky. Vsak ono nemaju byt uspinene tie zaluzie od coho. Vies, ze fakt nejake flaky a skrvny. To ide skor o to, aby sa zbavili prachu a tak sa ozivili viac menej. A na to ti staci aj len tak vo vode ich preplachat. Ak by si ich daval do pracky, tak to by som zvolil taky nejaky setrnejsi praci prostriedok co sa pouziva napriklad na sportove oblecenie alebo nejake to mydlo jadrove ci ake.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 28. Feb 2022 11:42:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Musketier toto co spominas toho vyrobcu, tak my mame v podstate cela rodina od nich doma nejake tienenie. Teda zvacsa vonkajsie. Zacal s tym svagor, ked staval dom, ze si od nich daval robit do prekladu skryte zaluzie na dom a potom sa to tak nejak rozmohlo. Lebo predsa len lepsie, ked sme si to takto mohli aj pozriet a aj poskusat, on nam tiez vedel zreferovat ako to cele prebiehalo. Tak sme sa takto viaceri namotali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 02. Mar 2022 8:37:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Samiska všetci ste si aj žalúzie dávali porobiť? Reku či ste išli proste na istotu, alebo to už každý podľa seba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 7:55:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Jardojar to uz nie, to sme si kazdy podla seba vybrali aj zaluzie a aj rolety. Len to, ze ked on mal proste dobru skusenost, tak sme z toho vychadzali potom viaceri, ked sme riesili tiez tienenie. To akoze nebolo ze on si dal nove a behom tyzdna vsetci ostatni. Proste ked na to prislo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 11:53:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
Ono toto vonkajsie je fajn aj z hladiska udrzby, ze to nemas vlastne ako nejak specialne cistit a umyvat, ti staci len vapku zobrat, prebehnut to a vybavena vec. Este sa ta opytam, ze ako vam to vyslo, ci ste davali skryte alebo priznane. Ale tak to by bola si uz velka nahoda, keby ste vsetci este v rovnakom case aj stavali :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 07. Mar 2022 12:14:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Samiska hej jasné, ja som to pochopil, že podľa čoho ste sa rozhodli práve pre túto spoločnosť. Len teda to som myslel, že ako ste sa potom ďalej rozhodovali. A vnútorné nikto nič? Všetci len vonkajšie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 08. Mar 2022 10:59:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
My sme napríklad brali do úvahy aj to, že ako sa to vonkajšie tienenie bude montovať. Že či to bude kvázi ako priznané alebo skryté. Že či sa dáva pod fasádu do toho prekladu alebo sa montujú až potom, keď už je všetko hotové a montujú sa na okno.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 7:55:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
galadriel, co sa tyka toho ovladania, tak mi to mame skombinovane pri vonkajsich roletach. mame jednak aj ten klasicky vypinac a potom sme si davali aj ovladac, reku nech to mame aj po ruke. len dobre, ze sme dali aj ten vypinac, lebo moja predstava, ze ovladac bude zakazdym po ruke nejak nevysla a skor ho hladame ako pouzivame :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 11:22:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... galadriel... podla mna nie je nutne pouzivat na to nejake cistiace prostriedky... jedine v tom pripade, ze by bolo to tienenie vyslovene od nieco zaspinene... potom hej, ale diskutoval by som to uz pri kupe priamo s predajcom, aby mi nieco na to odporucil...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 12:02:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Jardojar vies co, aj z toho vnutorneho niekto nieco, ale to tak neslo ako vonkajsie. My sme mali predtym zaluzie vnutri na oknach, ale teraz ked je aj vonkajsie, tak ho planujeme zrusit. My to potom pride ako zbytocne mat to takto dvojmo. Radsej by som nejake zaclony moderne miesto nich dala. Aj to je jednoduchsie na udrzbu, nez ked mam zaluzie cistit. Zaclonu zvesim a hodim do prania a o tie vonkajsie sa tiez jednoduchsie stara.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt