Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 15:40:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 11:15:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
to mas pravdu, niektori su proste takyti, je to smutne ale. ale chvalabohu my sme dobre natrafili, ze naozaj nam poradil aj tak podla skusenosti, ze co bude lepsie ako vymysliet. obycajne v tom zmysle, ak sa bavime o takych tych klasickych interierovych zaluziach. ziadne vertikalne, alebo take nejake upravene verzie. na pohlad obycajne zaluzie :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 9:33:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Vieš ako sa hovorí, že niekedy je menej viac. A pokiaľ vám už predtým vyhovovali takéto žalúzie, tak zase nie je treba silou mocou vymýšľať niečo iné. Aj ste na to zvyknutí, už si to vieš aj nastaviť, ako vám vyhovuje. Akurát tipujem, že ste nejaké modernejšie prevedenie možno zvolili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 11:14:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Feb 2019 11:25:42
Príspevky: 20
Mne sa tieto riadne pacia https://www.isotra.sk/solarne-zaluzie-b ... -ovladanie Ze to je take moderne, ze sa vlastne vyuziva pri nich ta slnecna energia ako pohon.. Nie je to super, ze aj pri obycajnych zaluziach robia taketo vychytavky?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 7:34:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Jarmilaki musim povedat, ze toto vyzera fakt zaujimavo. Som ani nevedel, ze aj taketo nieco ma niekto vobec v ponuke. Samemu by mi asi nenapadlo vytvorit zaluzie, ktore vyuzivaju na ovladanie slnecny pohon. Vsetky taketo veci sa mi proste viazu s tym, ze su napojene na elektrinu. Ale fakt dobre riesenie, zvlast v dnesnej dobe, ked ceny vsetkeho idu hore, alebo keby vypadla elektrina, tak teba sa to vlastne netyka v tomto pripade.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 8:18:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
majcich ako pozeram toto by mohla byt aj dobra volba, keby sa dali taketo zaluzie na stresne okno. minimalne pol dna by na to svietilo, takze by sa to nejak dobilo, aby sa dali ovladat. teda neviem, ci to funguje presne takymto sposobom, ako si predstvujem, ale asi teda hej. kludne ma opravte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 10:02:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
na to stresne okno nie su aj specialne nejake zaluzie alebo rolety? mne sa mari, ze som nieco take videl, ked som si robil prieskum ohladne tienenia. to by si tam mal najlepsie si myslim, ked je to priamo na to urcene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 9:32:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 55
Pozdravujem, hľadám niečo, nejaké tienenie vnútorné, ktoré by sa dalo dať na úzke a vysoké okná. Možno si poviete, že na takéto okná ani nič netreba, ale opak je pravdou. Pretože, keď sa večer svieti, tak to je pekne vidno dovnútra aj cez pomerne malé okno. A predsa len chcem, aby sme mali súkromie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 9:07:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
gustinoo tam podla mna mozes dat aj rolety aj zaluzie. to nejdem hovorit, ze tam ich netreba, lebo viem si predstavit, ze proste okno ako okno, tak preco ho vynechat a nedat tam to tienenie. takze staci si podla mna len vybrat. nemate nejak predstavu ziadnu? na inych oknach mate co?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 9:15:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
danika je to postačujúce?.. nemáš pocit, že by sa pýtalo aj niečo viac na tie okná z toho pohľadu, aby to lepšie tienilo?... lebo tak s tým tienením súvisí potom aj to teplo, ktoré ide dovnútra... čítal som, že v tomto je lepšie to vonkajšie tienenie, pretože je ešte pred oknom, takže sa neohrieva to sklo potom už a nepreniká to teplo tým pádom dnu...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 7:25:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
v tomto by som sa riadil aj tym, ako mas situovany dom, ze aka je to svetova strana, cize kedy a ako dlho tam svieti. cize niekomu v pohode staci dat si aj len vnutorne tienenie nejake. je pravda, ze to vonkajsie je v tomto lepsie, ale nie v kazdom pripade je nutne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt