Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:48:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 24. Jan 2023 13:07:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Neda mi neupresnit, ze to nie je priamo akoze ich predajca, lebo oni su v podstate len vyrobcovia. Ale takto co su kadejaky predajcovia, tak oni maju v ponuke a predavaju ich tienenie. To len tak na okraj, mi to nedalo, ked som si to precital.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 26. Jan 2023 9:40:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Aha, takze keby si chcel priamo akoze s firmou, tak to jedine potom do Ciech ist, co? Teda ak som dobre pozrel, ze su odtial. Ale tak asi to takto nefunguje, kedze maju fakt dost zastupcov svojich, co som pozeral. Chcem sa opytat taku vec, ze ci ti predajcovia maju napriklad nejake ukazky tych kadejakych druhov tienenia u seba. Ze ked tam pridem, ci si aj viem inak nez na obrazkoch pozriet, co je to presne zac, ako to vyzera nazivo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2023 9:45:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
akoze objednaval som vonkajsie tienenie, ale toto mi ani nenapadlo, ze by som sa kvoli tomu mal niekam teperit. predajcu som si hladal podla toho, aby bol co najblizsie, nech to mam blizo po ruke a teda hlavne podla toho, aby aj mal v ponuke to, co som chcel, to je logicke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 10:56:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
uz je to davnejsie, co sme davali tiez vonkajsie zaluzie a teda mne ani nenapadlo, ze by som mal neviem kam chodit. normalne mame aj v meste predajcu, toho mi poradil kolega, co tiez daval taketo zaluzie, ze on to u tohto predajcu vsetko vybavoval, tak som tam isiel. neviem ale ze ci mas vybrateho vyrobcu alebo zaluzie, alebo ako si na tom vlastne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 8:44:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
a co sa tyka montaze, tak to si mal ako vyriesene? to tiez cez toho predajcu nejak? akoze nemyslim si, ze to chodi priamo on montovat, ale asi maju nejak dohodnutych aj montaznikov, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 10:06:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 56
Mozes si najst kludne aj niekoho sama, nie je ziadna podmienka alebo pravidlo, ze by ti oni dohadzovali nejakych montaznikov alebo co. Takze ako je to tebe lepsie. Ak by si nikoho nemala, tak si myslim, ze sa da dohodnut s predajcom, ze ti niekoho poradi alebo dohodi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2023 8:40:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Netreba si myslieť, že predajca je len sám jediný, ktorý má všetko na starosti. Ono to funguje ako taká menšia firmička, alebo ako by som to nazval, aby to bolo ľahko pochopiteľné. Keď aj majú výrobcovia svojich predajcov, tak ono nie len ti predajú tie ich veci, ale aj zabezpečia aj zameranie aj montáž aj poradenstvo, aj kadejaké takéto služby. To je už len o tom, či pôjdeš k nejakému partnerskému predajcovi alebo len tak niekam do takých erárnych všeobecných stavebnín.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2023 7:06:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
z tychto dvoch moznosti, ktore si uviedol, keby si mam vybrat, tak jednoznacne beriem toho parnetrskeho predajcu. pretoze to prinasa aj ine vyhody, ako si pisal. je to taka vacsia istota by som povedal a to proste chces v dnesnej dobe, byt zaisteny, vediet, ze sa mozes spolahnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 10:08:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Feb 2018 12:57:20
Príspevky: 20
Bydlisko: Trnava
- ake vyhody napriklad?
- ja som mala za to, ze je to jedno, kde a od koho kupis tienenie, nie?
- alebo v com su tam rozdiely, ak nejake su?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 01. Mar 2023 8:04:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Vôbec to nie je jedno, to ťa teraz vyvediem z omylu. Je to veľký rozdiel, keď kupuješ len tak niečo z obchodu a keď si tienenie dáš spraviť u výrobcu cez predajcu na mieru, rozdiel je hlavne v kvalite. My máme takto robené a už by som to inak ani nechcel. Dávali sme si robiť v Isotre a dostali sme dokonca aj zľavu nejakých 15 percent vtedy, čo akože poteší.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt