Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 22:53:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2017 14:06:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
menor píše:
@Borty No ja som myslel, ze si zistoval sam este pred tym ako kontaktoval ich. A keby sme si chceli dat urobit cenovu ponuku tak kolko by to trvalo?


no veď zisťoval ale iba nejaké veci zistil a ostatné veci mu museli odborníci poradiť...na túto otázku ti vôbec neviem poradiť, sorry...keďže som si ešte vôbec cenové ponuky na toto nedával vypracovať...no myslím, že všetko záleží od toho, koľko budú mať roboty ale cenovú by ti mohli za krátku dobu vypracovať...ozvi sa im a budeš múdrejší ohľadne všetkého!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 06. Dec 2017 11:22:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Radko nemame praveze ani len rozvody spravene:-/...To bude asi dost velky problem, ze?...Lebo keby mame rozvody, tak nam staci vysavac centralny kupit a oni by nam ho pozapajali...To som si uz zistovala...Len teraz neviem co spravit, ked ani tie rozvody nie su spravene:-/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 07. Dec 2017 11:18:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Samiska: Ty uz si si viac menej aj zodpovedala na svoje otazky :D :D Je to trochu vacsi problem ale da sa aj ten riesit, ked sa chce. A uz mate na novo spravene steny, robite sadrokartony, ci? V akom stadiu mate prerabku toho domu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 08. Dec 2017 8:35:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Radko dufala som, ze mi napises, ze to nebude az take komplikovane:-(:-(...Praveze este steny vobec nerobime, len sme burali, lebo sme aj rozsirovali izby a menili dispoziciu domu, ze aj kuchyna a kupelna budu uplne inde..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 08. Dec 2017 10:07:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Samiska: Noo, tak to potom nie je uplne stratene. Este v takomto stadiu vies povedat majstrom, aby ti tam spravili aj rozvody na centralny vysavac. Len to zacni cim skor riesit. Mas stastie, ze tam este nie je sadrokarton, lebo to by uz potom bolo zbytocne nanovo burat. Spytaj sa ich na to, co ti povedia. Ja nie som majster ale myslim, ze by to este bolo mozne dorobit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 11. Dec 2017 9:17:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
"Radino8" My aj máme rozvody v dome spravené ale zatiaľ sme sa nezhodli, či investovať do CV. Myslíš, že sa to až tak oplatí?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 12. Dec 2017 6:45:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
zdravím všetkých nadšencov do vysávania. mal by som na vás pár otázok. najprv ozrejmím našu situáciu. kúpili sme momentálne novší dom a je v ňom už zabudované potrubie pre centrálny vysávač. nevieme sa však so ženou dohodnúť či to ponechať a dokúpiť vysávač alebo nie. oplatí sa?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 12. Dec 2017 12:10:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Radko a to staci, ked poviem majstrom ze mi maju spravit aj rozvody na centralny vysavac?...Oni uz budu vediet ake velke su potrebne a podobne?..Ci to uz mam priamo s firmou, ktora ponuke CV riesit?...Porad mi aj v tomto!..Ja som z toho vsetkeho uz uplne dopletena:-/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 12. Dec 2017 13:09:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
vincenzo píše:
zdravím všetkých nadšencov do vysávania. mal by som na vás pár otázok. najprv ozrejmím našu situáciu. kúpili sme momentálne novší dom a je v ňom už zabudované potrubie pre centrálny vysávač. nevieme sa však so ženou dohodnúť či to ponechať a dokúpiť vysávač alebo nie. oplatí sa?


neviem, či všetci sú tu nadšenci vysávania, ako si to ty nazval ale ok, nekomentujem radšej :lol: :lol: ...môj názor na vašu situáciu je, že môžte byť radi, že rozvody na CV tam máte spravené...keď nemáte teraz na to, aby ste si kúpili CV tak počkajte, a kúpte si ho neskôr...no rozvody v žiadnom prípade nerušte, bola by to škoda!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 13. Dec 2017 9:11:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
borty píše:
vincenzo píše:
zdravím všetkých nadšencov do vysávania. mal by som na vás pár otázok. najprv ozrejmím našu situáciu. kúpili sme momentálne novší dom a je v ňom už zabudované potrubie pre centrálny vysávač. nevieme sa však so ženou dohodnúť či to ponechať a dokúpiť vysávač alebo nie. oplatí sa?


neviem, či všetci sú tu nadšenci vysávania, ako si to ty nazval ale ok, nekomentujem radšej :lol: :lol: ...môj názor na vašu situáciu je, že môžte byť radi, že rozvody na CV tam máte spravené...keď nemáte teraz na to, aby ste si kúpili CV tak počkajte, a kúpte si ho neskôr...no rozvody v žiadnom prípade nerušte, bola by to škoda!


tak som aspoň dúfal, že budete nadšenci aby ste mi vedeli poradiť :lol: tak či máme alebo nemáme by som asi zistil až keď by sme dostali cenovú ponuku. v akých sumách sa to približuje? nejakých 1000 či viac?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt