Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:10:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 21. Dec 2017 14:26:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Samiska: Mohol som ti odpisat aj do spolocnej spravy s Hlavakom ale myslim, ze takto to je prehladnejsie! Ano, to mas pravdu, ze sa tu o nej bavime. Podla mojho nazoru je najlepsia na Slovensku, aj ked niektore produkty ma drahsie ako konkurencia. Snad ti to vsetko dobre dopadne, prajem ti to!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 22. Dec 2017 11:57:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Radko v pohode, je fajn, ze si napisal dalsiu spravu:-) Ano? Tak na nich sa mam obratit? Myslis, ze mi poradia? A dakujem ti velmi pekne, snad to tak aj dopadne. Velmi si to prajem!:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Ned 31. Dec 2017 0:28:05 
okoloidúci

Registrovaný: Ned 31. Dec 2017 0:23:23
Príspevky: 2
Mna vysiel jednoduchy centralny vysavac 900,-Eur uz aj s rurkami, kolienkami a vsetkym potrebnym. Navrhol som si to sam (po dlhorocnych skusenostiach v svojich predoslich domoch), ale firmy ktore to predavaju ti urcite poradia a navrhnu co potrebujes. Ja som nakupoval v SLAPER v Presove.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 03. Júl 2018 11:32:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Dobrý deň, Ahojte :) ;)

Ako začať...Asi tak, že momentálne sme začali stavať domček, ktorý bude náš prvý a snáď aj posledný. Preto by som chcela, aby som v ňom mala všetko, čo je potrebné.. V poslednej dobe sa často stretávam z pojmom centrálny vysávač. Všetci sa ma pýtajú, či ho tam budem mať a ja stále neviem...Tí, ktorí máte takýto vysávač, oplatí sa to?..Je to fakt lepšie, ako klasický??

Ďakujem za odpovede :) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 04. Júl 2018 12:58:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
To chce asi kazdy, kto stavia dom - stavat len raz a mat v nom vsetky vychytavky, ktore su na trhu. Ale uvidis, ze ked budes vidiet, kolko penazi to vsetko stoji, tak budes rozmyslat, ci to kupit alebo sa zaobides aj bez toho. Nehovorim, ze centralny vysavac nie je dobra investicia ale pocitaj s tym, ze su to minimalne dve tisicky naviac.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 09. Júl 2018 14:22:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Renka...Je mi jasné, že všetko niečo stojí ale predsa to má byť náš vysnívaný domček a povedali sme si, že sa budeme snažiť o to, aby sme tam mali všetko, čo chceme a hlavne čo potrebujeme...Dve tisícky stojí taký kvalitnejší centrálny vysávaš?..Ty taký máš, keď to vieš??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 10. Júl 2018 10:48:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
pauliara píše:
Renka...Je mi jasné, že všetko niečo stojí ale predsa to má byť náš vysnívaný domček a povedali sme si, že sa budeme snažiť o to, aby sme tam mali všetko, čo chceme a hlavne čo potrebujeme...Dve tisícky stojí taký kvalitnejší centrálny vysávaš?..Ty taký máš, keď to vieš??


nedaj sa odhovoriť od neho! ja bývam síce v byte, takže centrálny vysávač by som si sem nemohla dať ale sestra ho má v rodinnom dome a je to parádička ;) :) :) ona si ho pochvaľuje!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 11. Júl 2018 14:22:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Mirsa...Ďakujem za povzbudivé slová...No potrebovala by som aj nejaké rady...Tvoja sestra tu nemá konto?...Nemôže sem prísť a poradiť mi nejaké informácie ohľadom tohto vysávača?...Hm?..Veľmi by ma to potešilo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 16. Júl 2018 7:35:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
pauliara píše:
Mirsa...Ďakujem za povzbudivé slová...No potrebovala by som aj nejaké rady...Tvoja sestra tu nemá konto?...Nemôže sem prísť a poradiť mi nejaké informácie ohľadom tohto vysávača?...Hm?..Veľmi by ma to potešilo...


no uhádla si, ona tu konto vôbec nemá a keď som jej už dávnejšie hovorila, nech si ho vytvorí, že tu môže diskutovať s inými ľuďmi o nejakých veciach, tak mi na to povedala, že ona na také veci nemá čas. takže viem, že ju sem nedonútim ísť. ale kľudne mi sem napíš otázky čo ťa zaujíma ohľadom CV a ja sa jej na to spýtam a potom ti ich sem napíšem. ak teda máš záujem :) :) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 17. Júl 2018 8:51:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Nebude vam vadit ked sa aj na par veci popytam? Zistujem teraz nejake veci o centralnom vysavaci lebo moja zena to niekede zbadala a hned by ho aj ona chcela. Ze sa jej s tym ovela lepsie vysavat cely dom, ze nebude musiet snury tahat a neviem co vsetko ale snazil som sa zistit aj ceny priblizne a je to teda dost velka investicia. Myslite, ze sa to oplati?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt