Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 19:49:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 18. Júl 2018 13:49:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
cwaldo a čo pre teba znamená veľká investícia? lebo my CV doma máme a neprišlo mi to zase neviem ako veľa. áno, je pravda, že klasický vysávač je jednoznačne lacnejší ale zase ten sa neustále kazí. CV ti vydrží dlhé roky, takže v konečnom dôsledku sa ti to vyplatí. treba si to aj takto porovnať!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 19. Júl 2018 7:45:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
momca píše:
cwaldo a čo pre teba znamená veľká investícia? lebo my CV doma máme a neprišlo mi to zase neviem ako veľa. áno, je pravda, že klasický vysávač je jednoznačne lacnejší ale zase ten sa neustále kazí. CV ti vydrží dlhé roky, takže v konečnom dôsledku sa ti to vyplatí. treba si to aj takto porovnať!


A mohla by si sem prosim ta napisat, kolko vas to priblizne stalo? My teraz rekonstruujeme dom a velmi sa mi ten centralny vysavac pozdava. No druha vec je, ze nevieme, ci sa to bude dat este domontovat, kedze len prerabame a nie uplne vsetko. Co treba a kde sa instaluje takyto vysavac?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 19. Júl 2018 7:59:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
No tak som to myslel, ze oproti klasickemu vysavacu je to o dost viac. Ja sa ale bojim, ze ked si to dame tak by sa nam mohlo stat, ze sa nejako to potrubie casom upcha a museli by sme vyburavat stenu aby sa k tomu mohli dostat, vycistit to a zase to dat nazad :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 6:07:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
To si neviem predstaviť, že by to takto robili veď to by si potom asi nikto nedal taký vysávač, musí to byť nejako praktickejšie vymyslené podľa mňa. To si prosím ťa niekde čítal, že to takto robia či to si iba myslíš? Inak a koľko to teda stojí? Lebo som už počula o takých vysávačoch ale o cene nemám ani šajnu :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 13:45:42 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cwaldo - Tak tohto co si tu napisal sa vobec nemusis bat. Centralny vysavac sa nezvykne upchavat, teda my sme s tym problem este nemali a to uz CV mame treti rok. Je pravda, ze tu zbernu nadobku musis vyprazdnovat ale to funguje podobne ako pri klasickych vysavacoch. Ziadna veda to nie je!!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 14:55:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
-stupjakrado- dobre si to napísal. My v dome máme CV a vôbec sme doposiaľ nemali problém, že by sa nám niečo pokazilo alebo upchalo. Treba si len nájsť dobrú a kvalitnú značku a potom budete mať dlhé roky pokoj!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 25. Júl 2018 8:31:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Mirsa...Aha, no škoda, že je taká ale zase chápem, takéto veci zbytočne len žerú čas...Tiež sem chodím len vtedy, keď potrebujem niečo zistiť...A nerobí ti to problém?...Nechcem ťa nejako zdržiavať ale bola by som rada, keby si mi nejaké veci od nej zistila..Bude to síce na dlhšie ale nevadí, radšej si počkám...Chcela by som vedieť, koľko ju to celé stálo, od koho má centrálny vysávač a či má v každej izbe vývody..Zistíš mi toto prosím ťa?...Ďakujem ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 8:41:01 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
Nikdy sa vam ta hadica neupchala? A nevadi napriklad ak by sme mali dajme tomu nejake zvierata lebo by sme chceli potom aspon dvoch psov, ze bude vela chlpov sa stale vysavat? Nebudu sa z toho vnutri robit hrcky a upchavat sa?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 14:02:13 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Danika - Som rad, ze s mojim nazorom suhlasis!:):)

Cwaldo - Nie, nikdy sa nam este hadica neupchala! Mozes mat aj 10 psov, tie chlpy centralnemu vysavacu nijako neublizia, kedze tento vysavac ma lepsi vykon aj vsetko ostatne ako klasicke vysavace. Ved aj my mame jedneho psa a vysavame chlpy. A keby sa ti aj upchal, tak niektore firmy maju az 10 rocnu zaruku a prisli by ti to opravit. Z tohto si zbytocne robis len velku hlavu :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 27. Júl 2018 8:02:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
Fu 10 rokov? Na vsetky casti vysavaca? Ktore firmy to tak maju? To je fest vyhoda to by som aj ja chcel


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt