Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 15:53:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 17. Okt 2018 10:06:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
caute, riesil tu uz niekto takyto typ vysavaca aj dobytu v takej mensej bytovke? sestra teraz preraba taky starsi byt, my zase dom a zena jej spominala, ze by sa jej nieco take pacilo v dome a sestra sa hned toho chytila, ze by si to tiez dala do domu. neviete ci je to mozne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 17. Okt 2018 12:27:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
fesak píše:
caute, riesil tu uz niekto takyto typ vysavaca aj dobytu v takej mensej bytovke? sestra teraz preraba taky starsi byt, my zase dom a zena jej spominala, ze by sa jej nieco take pacilo v dome a sestra sa hned toho chytila, ze by si to tiez dala do domu. neviete ci je to mozne?


ano! my sme riesili centralny vysavac aj do bytu a uplne v pohode sa to dalo. v takomto pripade to funguje tak, ze vam nerobia ziadne diery do stien ale iba vam dodaju jednotku, ktoru si umiestnite napriklad do skrine (my to tak mame) a ked ideme vysavat, tak napichneme len dlhu hadicu a povysavame cely byt. takto nejako to vyzera: Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 18. Okt 2018 9:57:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
tripa no čisto iba montáž sacieho potrubia vrátane materiálu, montáže a dopravy nás vyšla 348€.to vôbec nebolo drahé. hovorím, že tá centrálna jednotka je najdrahšia. mne to vôbec nevadí, že sa vypytuješ. kľudne v tom môžeš pokračovať ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 19. Okt 2018 8:37:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
marzoo84 wow diki, som necakal, ze sa tu fakt niekto taky najde. vlastne som ani moc neveril tomu, ze je to mozne. takze tam to vobec nejde cez steny hej? a nedalo by sa to napriklad nejako do podlahy dat? myslim tie hadice. taku moznost ste nemali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 19. Okt 2018 11:04:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
fesak píše:
marzoo84 wow diki, som necakal, ze sa tu fakt niekto taky najde. vlastne som ani moc neveril tomu, ze je to mozne. takze tam to vobec nejde cez steny hej? a nedalo by sa to napriklad nejako do podlahy dat? myslim tie hadice. taku moznost ste nemali?


som rad, ze som tak milo prekvapil. ja som dlho ani nerozmyslal, hned ako som si vsimol od teba spravu, tak som zareagoval, kedze viem ake to je, ked niekto potrebuje ohladom niecoho poradit. treba si pomahat navzajom 8-) co sa tyka tej instalacie, tak mozno by sa to dalo aj cez podlahu alebo bolo by to isto komplikovanejsie. a vies, my este rozmyslame do buducna, ze budeme stavat dom a takto ked mam centralnu jednotku len v skrini tak si ju vezmem a uz do domu si dam spravit rozvody do stien. teraz v byte mi to pride zbytocne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 22. Okt 2018 14:12:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...dominika to je take lacne??? :shock: :shock: ...tak to som fakt milo prekvapena!... myslela som si, ze mi napises sumu minimalne nejakych 700€... o tomto teda hned poviem manzelovi, ked pride z roboty :) :) ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 24. Okt 2018 15:16:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
tripa áno, to vôbec nie je drahé. veď som ti to hneď na začiatku napísala, že to tak je! a keď neveríš, tak napíš priamo im e-mail a spýtaj sa na to. isto ti pán Jakubička alebo niekto z firmy Profivac odpíše a napíše to isté, čo aj ja ;) :) povedz a daj vedieť, čo povedal. som zvedavá ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 25. Okt 2018 8:56:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Ahoj @marzoo84 :) Môžem sa ťa spýtať, koľko ťa do bytu vyšiel takýto vysávač? Vidím, že si sem pridával aj fotku a dosť ma to oslovilo. Za odpoveď ti vopred ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 25. Okt 2018 14:27:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
kucharocka píše:
Ahoj @marzoo84 :) Môžem sa ťa spýtať, koľko ťa do bytu vyšiel takýto vysávač? Vidím, že si sem pridával aj fotku a dosť ma to oslovilo. Za odpoveď ti vopred ďakujem ;)


samozrejme, ze mozes, nemam s tym problem ti odpoved na tvoju otazku :) kedze do bytu staci aj menej vykonnejsi centralny vysavac, tak cena nie je moc vysoka. platil som do 1 500€ - uplne na centy si uz cenu nepamatam ale cca to bolo takto. ak mas este nejake otazky, tak sa pytaj 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 26. Okt 2018 13:28:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 19. Okt 2018 9:07:19
Príspevky: 28
Bydlisko: Bytča
Ďakujem @marzoo84 za takú rýchlu odpoveď :) Čo znamená "menej výkonnejší vysávač"? Môžeš mi to trochu opísať? Lebo práve preto ma zaujal takýto vysávač lebo mi príde, že bude silnejší ako klasický (ten čo sa ťahá za sebou). Je to tak alebo ani nie?? Ale keď pozerám na tú cenu, tak by aj mohol byť! Keby nebol, tak sa ani moc neoplatí za tú cenu :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt