Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 3:05:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 26. Okt 2017 11:47:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
@molly samozrejme, ze sa to rata z ceny, ktora je uz kompletna..oni ti ved dopredu spravia cenovu ponuku takze vies, kolko budes platit...takto to chodi teraz uz skoro vo vsetkych firmach...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 27. Okt 2017 7:39:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
henrich43 píše:
Akurát sme spravili na dome základovú platňu a budúci rok začneme riešiť múry a všetko ostatné. Nie je ešte neskoro na riešenie centrálneho vysávača? Dalo by sa to ešte? Nie je už neskoro? Veľmi sa mi ten systém páči a aj manželke. Budeme mat dvojposchodový dom, takže využitie vidím veľmi dobré len sa trochu potom obávam ceny:-/ Vedel by mi niekto v tomto poradiť?


vôbec nie je neskoro...je ideálny čas...čím skôr oslov firmu, ktorá dodáva centrálne vysávače a aj ich montuje aby ti prišli na obhliadku a aby ti vedeli navrhnúť rozmiestnenie zásuviek a kadiaľ budú ťahať hadice...pri poschodovom dome veľmi oceníte takýto vysávač!!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 30. Okt 2017 8:44:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Ďakujem borty za odpoveď. Toto som potreboval vedieť. Vy máte centrálny vysávač? A smiem vedieť, cez ktorú firmu ste to vy riešili? Tu som čítal, že dosť rozoberajú Profivac. Je aj nejaká iná alebo táto je najlepšia?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 31. Okt 2017 10:30:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
menor to isto nie, veď sme sa tu bavili, ak si čítal, že je to aj dobré ale nie nevyhnutné. vy ste v akom štádiu? staviate alebo už máte hotovo či ako?
henrich43 áno chceli by sme aj my centrálny vysávač :)
Erricca okay, ešte raz ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 31. Okt 2017 14:59:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Tak sme na tom rovnako molly. Môžme si teda radiť, lebo aj my chceme ísť dávať ale všetko si idem ešte zisťovať predtým ako niečo kúpim. Ty už neviem či si sa niekde bola aj pýtať, hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 02. Nov 2017 23:03:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
henrich43 tak my sme už trošku popredu lebo firmu už máme vybratú aj sme už s nimi dohodnutý :) ale tým, že máme zatiaľ iba projekt, ešte chvíľku potrvá kým aj vysávač bude doma. my sme im vlastne teraz dodali projekt a potom keď už bude aj niečo postavené tak prídu na osobnú obhliadku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 03. Nov 2017 9:19:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
A ktorú firmu ste vybrali molly? Jasné, tomu všetkému rozumiem. No a cenu už tiež viete, koľko vás to výjde celé?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Ned 05. Nov 2017 22:54:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
@molly Hej? Ja som myslel, ze to bude zbytocne to riesit tak skoro. Oni ale teraz prakticky nemozu robit nic nie? No my momentalne vybavujeme stavebne povolenie len najlepsia kamaratka mojej zeny ma takyto centralny vysavac doma tak si zmyslela aj ona a hned musim vsetko zistovat aby mi nepilila usi


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 13:57:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
henrich43 píše:
Ďakujem borty za odpoveď. Toto som potreboval vedieť. Vy máte centrálny vysávač? A smiem vedieť, cez ktorú firmu ste to vy riešili? Tu som čítal, že dosť rozoberajú Profivac. Je aj nejaká iná alebo táto je najlepšia?


nie, my centrálny vysávač nemáme, keďže bývame zatiaľ len v byte a tam by nebol až tak využiteľný ako je v rodinnom dome...môj veľmi dobrý kamarát ale má v poschodovom dome tento vysávač, tak preto viem...na budúci rok začíname aj my stavať a tam už teraz viem, že cv dám!...žene som to len oznámil a súhlasila s tým:-)...sú aj iné firmy ale táto patrí medzi tie lepšie...pokiaľ chceš kvalitu, tak by som sa obrátil na nich...aj ten môj kamoš má od nich švajčiarsky cv...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 23:42:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
henrich43 tak dlhšie sme sa rozhodovali ale nakoniec sme sa teda dohodli, že zvolíme tiež ten Profivac, oni nám asi tak najviac sadli, aj podľa toho čo písala Erricca :)
menor no ono nie je zlé keď majú ten projekt, môžu sa navrhnúť tie zásuvky a tak vieš :) ale najbližšie prídu vlastne až keď budeme už mať niečo postavené


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt