Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 9:41:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 6:43:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Danik no a teda ty máš nejakú predstavu že aký by si chcel aspoň okrajovo alebo vôbec? Lebo teda predpokladám, že keď si sa pre to rozhodol a máš spomínanú technickú miestnosť vyhradenú tak hádam máš aspoň zbežne nejaký typ, že aký by si chcel či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pia 10. Jún 2022 7:50:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Stupjakrado no nemam nic konkretne, len som sa chcel informovat pripadne poradit ze aky vybrat vies ako. Alebo ze ci sa hned na priamo na nejaku spolocnost obratit. Neviem no. Miloslavko vobec, to len viem ze chcem kurit a aj teda na ohrievanie vody kotol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 7:54:15 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Danik tak ja mam kotol od Wolfu a teda viem ze sa na neho mozem spolahnut lebo ide na jednotku. Ale samozrejme co sa tyka typu a vykonu konkretneho to by som si na tvojom mieste nechal preverit cez firmu ci potrebujes silnejsi alebo taky stredny, vies aj podla domu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 7:20:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Stupjakrado a to mas co sa tyka vykonu aky? Reku ci si vyberal sam a vedel si alebo ti poradili. Lebo teda neviem ci mam vybrat nejaku vacsiu kotlovu zostavu alebo staci nieco mensia. Neorientujem sa nejako v tychto technickych parametroch.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 7:26:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 13. Júl 2017 8:34:11
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Supjakrado hej presne aj my mame kotol od nich. Dali sme si vypracovat ponuku od nich lebo som chcel reku presne na mieru nech to mame hned poriesene. Ked som mal aj nejake otazky na vsetky som dostal odpoved. Akoze je pravda ze sme mali viacero vykurovacich systemov predlozenych ale tak vybrali sme presne na mieru pre nas dom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 8:00:39 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Danik tak vykonovo to zalezi podla toho na co ho budes potrebovat vyuzivat aj podla velkosti domu, nejakych radiatorov alebo aky typ kurenia chces vyuzit. Je to na tebe a hlave si treba nechat poradit, nie je to zakazdym o tom ako si mozno niektori myslia, ze cim vacsie "delo" to nazvem a silnejsi tym lepsi. Jednoducho niekomu staci s mensim vykonom uplne super. Lebo chapes na co ti bude nasilnejsi kotol ked ti pojde na pol plynu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 30. Jún 2022 11:36:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Stupjakrado hej rozumiem, ze to je potom asi lepsie prediskutovat z firmy s niekym mudrejsim ako som ja co ma vacsi prehlad :D No ved to ze uz by som sa asi aj v tom nasiel ze ten najvacsi povedzme a ci by mi to potom nebolo aj zbytocne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 7:06:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
danik tak ono je to zakazdym lepsie ked si nechas poradit a vypracovat navrh. pokial firma poskytuje odborne poradenstvo to je na nezaplatenie. a teda predbezne si si aj pozeral ze aky kotol by si chcel, lebo neviem teda ak si aj pisal, ze ci mas vybraty alebo ci si uz firmu oslovil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 6:41:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Danik súhlasím s firmou, ktorú uviedol stupjakrado, tiež máme od nich kotol. A presne ako pokiaľ vieš na čo ho chceš využívať vedia ti na mieru spraviť návrh konkrétneho vieš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Ned 31. Júl 2022 9:22:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Tak ste si to dávali aj vy alebo ste mali nejaký už predvybratý? čo všetko vlastne potrebujú vedieť na to, aby ti vedeli vybrať ten správny kotol?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt