Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:42:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 09. Jan 2020 14:10:10 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
To hej nie je to len tak, to máš pravdu. No hlavne si treba zohnať farbu, ktorá má dobrú kryciu schopnosť ako je napríklad tá albapura, tá je na toto dobrá. Dobre kryje ale zároveň ti bude stena aj dýchať. A tou to vieš aj trikrát za deň pretrieť ak potrebuješ alebo aj viac, podľa toho aký si šikovný a kedy začneš lebo môžeš dávať ďalšiu vrstvu už po troch hodinách


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 13:16:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
ja som nikdy nemal nejaky problem aj ked som premalovaval nejaku tmavsiu farbu ale ide o to, ze ju treba mat aj dobre namiesanu, aby si ju nemal prilis riedku a samozrejme mat dobru farbu. o hentej som este nepocul, celkom rychlo schne ako citam. kde ju maju? nabuduce ked budem malovat by som ju vyskusal


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 14:08:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
Preco to chcete premalovat? To chcete mat vsetko biele ako je to teraz moderne? Mne sa to vobec nepaci, pride mi to potom ako keby som bola v nemocnici alebo co


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 13. Jan 2020 11:54:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
...tak teraz je to moderne to je prva vec a druha vec je to hlavne prakticke vies... lebo proste moja zena furt kupuje nejake doplnky, potom sa je to nehodi tak to odklada, mame plne skrine somarin a proste takto dokola...takto sa je bude vsetko hodit...je to hlavne kvoli tej praktickej stranke


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 13. Jan 2020 12:24:10 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Ja tiež musím povedať, že to neľutujeme, že sme maľovali na bielo. Jednoduchšie sa dokupuje potom aj nábytok a raz za dva roky premaľujeme na novo a keď sú nejaké fľaky od jedla alebo od detí a hotovo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 12:19:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
Ja neviem, ja to mu neviem nejako prist uplne na chut, ze vsetko biele a potom to uz len nejake obrazky vesat na stenu aby to nebolo take prazdne a podobne. Mne sa to proste nejako nepaci ale kazdy mame nejaky vkus. Prepacte, ze som sa sem do toho montovala :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 16. Jan 2020 19:11:40 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
V pohode, veď každý môže napísať svoj názor nevidím na to nič zlé. Ja chápem, že niekomu sa to proste nepáči, každý má nejaký vkus, nemôžeme byť všetci rovnakí a to je super. Nechcem ťa ani nejako presviedčať alebo čo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 16. Jan 2020 19:51:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
Cauko, moj brat kupil teraz taky starsi byt a chceli by ho premalovat. Cim by mal zacat? V byte sa dlho nebyvalo tak aj tie steny su take dost zanedbane


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 17. Jan 2020 12:24:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
ako to myslis, ze su zanedbane? su aj popraskane, teda ta vrchna vrstva? alebo su zaprasene alebo co?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 17. Jan 2020 12:47:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
Hej no su tam aj nejake praskliny ale tu su vraj iba tak povrchove tak neviem ci treba nejako na novo omietku celu davat alebo to staci nejako premalovat, su to len tak velmi male praskliny, take ako normalne byvaju na stenach. Samozrejme je tam dost pavucin, zaprasene su tie steny a podobne. Ako takto to tak mozno neznie ale dokopy to vyzera tak trochu katastrofalne


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt