Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:38:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 11:58:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Bohro jasné, že odporúčam. Akože ja nemám čo zlé povedať na tú farbu ozaj. Nerobilo to žiadne stekance, hustota príjemná na pracovanie, schlo to pomerne rýchlo by som povedal, že ozaj za ten deň sa to dá stihnúť. Ak ovšem nemaľuješ naraz celý byt alebo dom, tam sa tej roboty nakopí automaticky viacej. Ale akože áno, môžem povedať, že aj ďalší raz pôjdem do tohto istého.
JurajG skús si pozrieť, čo som teraz písal alebo staršiu správu, to nájdeš ľahko. Teraz nedávno som maľoval, takže to budeš mať čerstvé info z prvej ruky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 7:42:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Marrrek no ved jasne, to zalezi aj od toho, aky povrch sa ide malovat, aky je nasiakavy, ci pouzijes penetraciu napriklad alebo nie. Som teraz nadupana informaciami, pretoze som bola kupovat v tyzdni farby, ze cez vikend sa to porobi. Inak som si nasla na webe Chemolaku taku kalkulacku na prepocet toho, ze ake mnozstvo farby treba na aku plochu. Tak som to mala takto rychlo rovno zistene.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 8:45:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jasamia museli sme to odložiť skrz nejaké veci, čo sa vyskytli, ale už máme teraz čerstvo a myslím, že aj úspešne maľovanie za sebou. Bol mi s tým brat pomôcť, tak to išlo lepšie než keby to mám sama robiť. Sme jej to tak spoločne spravili, tak bola rada. Inak čo sme sa rozprávali o tej farbe a tej vôni, tak ozaj to tam bola. Nejak som tomu nechcela veriť, ale ako sa hovorí niet nad vlastnú skúsenosť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 12:39:19 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Nicolletka som ani nevedel, že niečo takéto vôbec existuje. Ja som si pekne zobral papier, pero, meter a vyrátaval, keď som sa potreboval dostať k takejto informácii.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 7:46:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Doros ja som to tak povodne aj chcela robit, ale potom som si zacala hladat nejake info este, som som chcela a natrafila som na toto. No natrafila ako natrafila, bolo to uplne jednoduche, pretoze ako je web, kde najdes info o farbe, tak tam je rovno preklik na tuto kalkulacku alebo ako by som to nazvala. Uzitocna pomocka si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 8:52:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
sakxia to nie si prva, co mi hovori, ze bola voci tomu takato skepticka. ale ked si to porovnas s inymi farbami, tak jednoznacne tam rozdiel je, co sa tej vone.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 9:20:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Nicolletka take nieco existuje? To ti je novinka pre mna. Co tam zadavas vlastne? Len nejak plochu, ktoru chces malovat? Dost uzitocna vecicka, viem si predstavit, ze s niecim takymto pracuju predajcovia, aby nemuseli z hlavy a na papieri ratat, ked pridu nejaki zakaznici, ktori nechyruju. Kazdopadne klobuk dolu, ze si to objavila a si si to takto vlastne ulahcila.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 10:33:12 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Nicolletka aha takže tiež si vlastne nevedela, že tam je niečo takéto. Ale našla si a je dobre, budem aj ja už vedieť, že niečo takéto existuje. Však isto sa nájde príležitosť, kedy sa to bude dať niekomu spomenúť. Maľuje sa dosť často si myslím, hlavne čo máme takto známych s deťmi, tak tam to musí byť pravidelne podľa mňa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 22. Nov 2021 7:23:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Hľadám recenzie na nejakú klasickú čisto bielu farbu s dobrým krytím. Dobré krytie je hlavná podmienka. Poraďte niečo, ak viete.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 22. Nov 2021 11:01:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Marrrek Doros mi to pride take komicke, ze prave ja ako neskusena zena v tomto ohlade vam oznamujem taketo novinky. https://www.chemolak.sk/cs/kalkulacka/ Nech sa vam paci, rovno vam sem pridam odkaz na ten prepocet, mozete si pozriet, ze co sa tam zadava a ako to funguje vlastne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt