Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 13:12:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 7:57:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Emano takú klasickú iba bielu som kupovala, žiadne namiešané odtiene alebo čo. Pre mňa bola taká neznámejšia, lebo doteraz len samý Primalex a takéto tie značky, ale predajca mi hovoril, že táto Albapura, čo som kúpila, sa im v poslednej dobe dobre predáva, tak reku vyskúšam aj ja, keď je po nej dopyt. Len nechcem zanedbať tú prípravu, tak preto sa na to pýtam, aby sa to poriadne vyspravilo.

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 9:58:03 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Nicolletka tak zase nikde nie je napísané, že sa musia chlapi lepšie orientovať v takýchto veciach i keď je to tak nejak zaužívané. Ale sama vidíš, že to tak nie je zakaždým. Teraz si nás tromfla na plnej čiare. Díky sa ten odkaz, myslím si, že bude dosť užitočný.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 7:55:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Nikto nič? Ingrida ty si sa už rozhodla pre nejakú farbu? Ja by som potreboval poradiť tiež. Čisto bielu farbu, ktorá dobre kryje. Iné požiadavky ani nemám nejak. Len aby sa s ňou dobre robilo. Cena akože úlohu nehrá, to som ochotný si aj priplatiť, ak by bolo treba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 12:45:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Jardojar pozri si vsak to, co Inga spominala. Dve znacky tam spomenula. Obe su podla mna v pohode. Ked mozem za seba povedat, tak naposledy mam skusenost s tou druhou menovanou. V skratke ti poviem, ze bieli super, dobre sa nanasa, kryje ako ma. Neviem, ci sa este na nieco prihliada takto pri farbach na malovanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 17:21:34 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
dvoranka to máš teraz čerstvo takúto skúsenosť? reku či sa dá kúpiť normálne niekde farba teraz alebo je lepšie ju objednať? len to by bol zase dosť veľký a ťažký balík, tak či sa to vyplatí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 18:12:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Tomomiro a keby si to spravil tak, že si to objednáš len na predajňu? Akože nie, aby ti to bolo doručené domov kuriérom, ale že si farbu vyzdvihneš ty sám. To by bolo asi aj rýchlejšie ako čakať na kuriéra, tí musia mať teraz riadne veľa roboty si myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 9:16:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Ingrida23 spomenul som ti, čo by mala tá príprava zahŕňať, ale tak skúsim ešte raz. Oškrabanie predošlého náteru, ak sa to vyžaduje. Možno nejaké prípadné prebrúsenie. Neviem v akom stave sú tie steny, čo chceš maľovať, preto spomínam aj takéto možnosti. Inak klasika, penetrácia a možeš maľovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 7:47:24 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Karcialajci80 hej hej, ono je to rozdelené, že ktorý tovar sa môže predávať a ktorý nie, ale vieš si nakúpiť všetko, keď si šikovný. Takže tohto by som sa nebál na tvojom mieste, že k farbe by si sa nedostal. Pokiaľ máš vybraté, tak o to lepšie, že len prídeš ako na hotové v podstate len vyzdvihnúť a na tom sa dá dohodnúť tuším všade. A tuto keď si pozrieš, čo písala Ingrida23, tak tam máš rovno dobrý tip na farbu ;)

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 10:26:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
nemam to pobehane, pozistovane, ale da sa kupit aj nejake male balenie tej farby, co spominate, ci len tie klasicke velke kyble? to by mi bolo dost zbytocne, lebo fakt potrebujem toho len tak za pohar.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 7:56:51 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
vločka aha vidíš, to tiež nie je zlý nápad. vyskúšam to takto spraviť, lepšie aj pre toho kuriéra, keď sa nemusí takto teperiť s toľkými kilami. lebo čo som si tak zbežne rátal, tak by som potreboval nejakých 60 možno aj 70 kíl farby. ťažko povedať, že koľko je to na kýblov, lebo tie balenia sú rôzne, aj menšie aj väčšie pri tých farbách.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt