Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:04:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 12:22:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Galadriel díky ti, aspoň takto po čase ti zreferujem, ako to dopadlo. Tak som si prečítal, čo si mi poradil a nechal som sa inšpirovať a kúpil som aj tú farbu, čo ste spomínali. Poviem ti ale, že som ju nepoznal, tak som bol taký všelijaký skeptický, že či to ozaj bude tak, ako píšeš. Ale dobre, povedal by som, že až nad moje očakávania.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 8:29:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Doros tak to ti dakujem teda este raz za uznanie, ale hovorim ti, ze to ani nebol nejak ciel, ze som hladala nieco taketo. Proste som si zistovala info o farbe a ked som si otvorila priamo stranku, co tomuto bola venovana, tak tam bola aj tato kalkulacka na prepocet plochy a mnozstva. To o nic nejde, ale ak to niekto vdaka mne vyuzije a pomoze mu to, budem len rada :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 8:16:24 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Nicolletka musím uznať, že tá kalkulačka, alebo ako to nazveme, je dobrý výmysel. Tiež som to našiel, keď som si pozeral nejaké info o Albapure, že aké ma krycie vlastnosti, belosť a tak ďalej. Tak toto ma fakt akože potešilo, že nemusím to ja nejak prepočítavať a dumať nad tým. Len sa naklikali údaje a samé to hodilo množstvo, ktoré bude potrebné.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 8:18:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
emano to skor zo zaujimavosti som sa len pytala na to striekanie, do toho by som sa sama asi nepustala, kedze som to ani nevidela nikoho robit, ze by som sa mala koho popytat. ja len ostavam pekne krasne pri starom dobrom malovani. nakupit farbu, valceky, stetce, toto je taky moj styl :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 10:38:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
čo ste to striekanie spomínali, tak sa musím k tomu vyjadriť, keďže s tým mám skúsenosť. v podstate viete každú farbu nanášať takýmto spôsobom. ale nie s každou farbou sa takto dobre robí. preto je fajn si to skúsiť aspoň zbežne dopredu pozrieť, alebo sa na to popýtať. to len taká drobná info, ak by to niekomu vedelo pomôcť pri nejakom rozhodovaní sa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 14:03:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
JurajG tomu úplne rozumiem, to aj ja keď niečo nepoznám a idem do niečoho nového, tak som taký na vážkach, že neviem, čo od toho čakať. Ale dôležité je, že výsledok stojí za to, nie? Budeš aspoň vedieť, že niekedy sa oplatí aj takto "zariskovať" a skúsiť niečo nové.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 8:22:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
galadriel toto mas inak pravdu, ja nie som zastanca nejak takychto noviniek, radsej mam take overene produkty, ale niekedy sa to veru vyplati. aj nam takto pri farbe na malovanie. akoze neviem posudit, ze ako sa s nou robilo, pretoze to nam bol robit jeden taky chlapec, co to mal akoze ako brigadu. ale staznosti neboli :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 10:44:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Tomomiro no veď jasné, oni majú toho veľa teraz a majú fakt celé dni. Takto by to bolo lepšie jednak pre teba a aj pre neho. Inak tak pozerám na dátum a už si to hádam aj nejak vyriešil za ten čas, či ako si na tom?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 11:33:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Emano to som rada, ze niekto dalsi zdiela toto male nadsenie z jej objavenia so mnou. Vie to veru pomoct a ulahcit robotu, to treba uznat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 17. Dec 2021 8:16:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
americano ja zase casto vidavam otazky, ze ci sa moze malovat v zime. tomu celkom nerozumiem, ze preco by sa nemohlo. vsak sa maluje interier a tam je to asi jedno si myslim, aj keby vonku mrzlo alebo prsalo. potom samozrejme od toho zavisi doba za aku nater uschne, ale inak malovaniu nic nebrani.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt