Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 5:30:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 10. Okt 2019 13:31:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Máš to vyskúšané? Lebo keď nemáš túto farbu vyskúšanú tak to nemôžeš napísať vieš ako. My by sme to tu nepísali len tak. Ja som s ňou teraz nedávno maloval a vravím, že proste tie tri hodiny stačia úplne. Samozrejme keď vetráš trochu a v tej miestnosti sa hýby vzduch


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 10. Okt 2019 14:01:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
dobry den, prosim vas rada by som sa zapojila do diskusie. chceme malovat ale sme teraz v situacii, ze mame nahodene sadrokartony. treba aj na ne nieco davat alebo staci omietka a tu malovat? treba ju namalovat najprv na bielo ked chcem niektore steny farebne potom?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 11. Okt 2019 12:57:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Chcete akože malovať priamo na sádrokartón? Nechcete tam žiadnu omietku ešte? Veď to bude potom vyzerať oveľa lepšie. To som ešte nevidel, že by sa niekde priamo na sadrokarton malovalo keď to bol byt alebo dom. Veď zase to musí nejako vyzerať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 11. Okt 2019 13:52:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
ved to sa prave pytam, ze aky je postup v takychto situaciach, lebo ja neviem. treba tam teda tu omietku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Sob 12. Okt 2019 23:41:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Samozrejme, to si robíte sami? Veď to by ste mali takéto veci vedieť ak si staviate alebo prerábate svojpomocne. Dajte si to radšej robiť nejakým profesionálom a potom si sami vymalujte keď chcete


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 15. Okt 2019 14:37:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
nemam vyskusanu konkretne tuto farbu co si ty pisal ale mam odskusane to, ze ked sa to poriadne nenecha uschnut tak sa potom spravia flaky a nevyzera to dobre. potom to treba skrabat dole lebo zase davat zbytocne vela vrstiev na seba tiez nerobi dobre tej omietke. stena potrebuje dychat takze aj ked sa maluje napriklad na farebnu stenu a chces davat viacero vrstiev to nie je moc dobre. radsej to oskrabat a dat jednu dve


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 16. Okt 2019 20:39:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
To ale pri tejto farbe vôbec nie je problém. Je oteruvzdorná ale zároveň aj paropriespustná presne preto aby mohla stena dýchať ;) Treba si najprv trošku o tom možno niečo pozrieť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 16. Okt 2019 20:52:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
dobre a aku by si mi odporucil? aka je vhodna?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 17. Okt 2019 14:00:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
to som ja nemala uplne odkial vediet, nestudujem kazdu farbu len vravim, ze akoze mi pride lepsie pre stenu aby sa ten povodny nater dal dole. jednak nebude treba tolko vrstiev a jednak to bud epodla mna aj vyzerat jednotnejsie, nebude tam riziko nejakych flakov


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 18. Okt 2019 12:58:18 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Vieš čo ja som tu už viackrát písal čo sa týka takýchto vecí o jednej farbe. Toto je ona https://albapura.sk/ a myslím, že keď si pozrieš tú stránku tak sa ma už ani nebudeš musieť nič pýtať. Tam máš všetko čo sa týka tejto farby, aj balenia aké sú veľké, výdatnosť farby, na aké povrchy je vhodná, aké má vlastnosti no proste všetko tak si to skús prejsť. Samozrejme, že ak by ťa zaujímalo ešte niečo čo tam nenájdeš tak kľudne pýtaj. Ja rád pomôžem veď sem píšem už dlhšie len aby som sa nemusel zase opakovať :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt