Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 4:46:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 07. Nov 2019 9:35:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
tak to je taká pohodička ešte. ale aj by som rád kúpil asi tam kde to môže byť najmenej :lol: :lol: lebo asi jej budeme musieť kupovať viac. idem to popozerať. ale potreboval by som ju ideálne dnes alebo zajtra kúpiť takže by som preferoval radšej ju kúpiť normálne v obchode aby som nemusel čakať kým mi príde z nejakého e-shopu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 11. Nov 2019 14:57:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
ahoooj, ja som ju nakoniec objednala teda z inej stranky lebo mi to prislo ako najrychlejsie a aj prisla hned o dva dni takze cez vikend sme sa mohli do toho pustit a vyzera to super. dakujeeem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 12. Nov 2019 13:57:29 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Daj vedieť potom, že či sa ti ju podarilo teda kúpiť ale ste museli objednávať, ale ja si myslím, že ju niekde na nájdete v pohodičke
Hej tak super. Nejaká fotečka by nebola?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 13. Nov 2019 12:45:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
pri maľovaní treba mať hlavne dobrú farbu a nedomrviť to pri riedený lebo inak to môžeš vyliať ale ísť rýchlo kupovať viac farby a potom zase špekulovať...to sú moje dobré rady k tejto téme


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 14. Nov 2019 23:05:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
hej našli sme ju v jednom obchode s farbami takže som ju nemusel objednávať. stihli sme to aj cez víkend vymaľovať takže na tento rok už mám pokoj chvalabohu. hádam si už nič podobné, že na nezmyslí v najbližšej dobe


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 15. Nov 2019 13:52:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
akoze myslis fotku steny? ci ako sme to vymalovali? ci ako si to myslel? inak akoze musim povedat, ze sa nam s nou dobre robilo, dobre sa malovalo lahko a co ma prekvapilo, ze vobec nesmrdela


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 19. Nov 2019 14:01:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
S tým súhlasím, niekto si riedi farby len tak od oka ale to sa väčšinou nevyplatí. Jedine ak je fakt skúsený maliar ale aj tak. Každá farba je iná a experimentovanie by som isto neodporúčal moc.
Som rád, že ste ju v pohode našli. To ste si potom celkom pohli :lol: Ale aspoň už máte pokoj, ja tiež vždy hovorím, že načo čakať, čo sa dá spraviť to treba spraviť hneď
Jasné, že steny, či ste malovali aj na niečo iné?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 20. Nov 2019 21:26:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
nie, iba steny sme klasicky malovali. ak chces tak kludne mozem dat fotku ale teraz uz je tma tak to nejdem fotit lebo aj tak by to bolo zafarbene podla farby svetla takze mozno zajtra alebo pozajtra to odfotim ak stihnem prist domov este po svetle


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 20. Nov 2019 21:59:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Jasné, veď to netreba akože hneď teraz, keď budeš mať čas a hlavne aby to tam bolo vidno ako to fakt reálne vyzerá


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 21. Nov 2019 12:56:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
ani skúsený maliar si moc nepomôže bez návodu ak s tou farbou čo má ešte nepracoval...neraz som sa chcela hrať na hrdinu a len tak od oka riediť farbu - chodíme si v rodine veľa vypomáhať keď sa niečo takéto deje takže mám za tie roky skúsenosti - nie vždy to dopadlo dobre. ešte keď je farba hustejšia je to v pohode...ak je redšia tak to potom vyzerá strašne...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt