Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:13:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Štv 02. Máj 2019 11:22:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
viete mi niekto poradit kde kupit a aky zahradny nabytok kupit? Rada by som nejaky ratanovy, ktoremu by dominovala velka sedačka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Pia 24. Máj 2019 8:58:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
MARTULA

my sme pred nedavnom kupovali nabytok na zahradu. tiez som chcela so sedackou, tak sme zvolili set Hodor v Tempe Kondela :) je to v podstate taka rohova sedacka a k tomu stolik, je to fajn na take vecerne sedenie, popijanie vinka ;) najskor som aj premyslala, ze stol a stolicky dame na terasu, ze take sedenie spravime, ale potom reku sak malokedy sme pokope, ze by sme napriklad spolu obedovali. skor sme spolu po veceroch, ked hrame karty a take veci a som si povedala, ze takyto typ nabytku nam teda bude lepsi :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Ned 26. Máj 2019 2:55:23 
okoloidúci

Registrovaný: Sob 10. Nov 2012 4:03:50
Príspevky: 7
na záhrade sa aj tak všetko skôr alebo neskôr zničí, ja by som kúpil nejaký pod rukou na bazoši.sk alebo na inzercii.sk https://zahradny-nabytok.inzercia.sk :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Uto 18. Jún 2019 12:18:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
To je sice pravda, ale tak to pouzivanim to je normalne, ale tak zase osobne ked teraz budem kupovat nabytok tak chcem aby bol kvalitny aby ozaj coto vydrzal!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Štv 20. Jún 2019 5:44:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
alenca kedy ste kupovali ten nabytok na terasu?
ako vysiel cenovo?? tiez uz zvazujeme, co by sme na terasu dali aky nabytok, co by tam dobre vyzeralo, ale najma co by bolo funkcne, ja uvazujem aj o stole a stolickach akoze jedalensky, len neviem ci to bude prakticke


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 10:05:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

kisto..zalezi ci viac sedavate tak akoze grilujete a veceriate alebo skor tak oddychujete..ze vylozene nohy..vino pivko a podobne..myslim, ze na zaklade toho by si sa mal rozhodnut, co bude pre vas praktickejsim a aj lepsim riesenim..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Pon 24. Jún 2019 5:12:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Zalezi, co je pre teba prioritne. Kedze my mame velku terasu, tak sme sa dohodli, ze budeme mat aj aj. Ked budeme chciet mat veceru napriklad, ze grilovacku s mojimi rodicmi alebo so svokrovcami, tak jednoznacne potrebujeme mat stol a stolicky. Aj im to bude lepsie a pohodlnejsie a aj nam. Ale napriklad, ked poobede pridu svagrovci, co teda chodia casto na kavu, tak lepsie posluzi taky gauc, sedacka, ze si aj nohy vylozime, podebatujeme, je to take ine 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Pon 24. Jún 2019 11:33:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Prirodzene, každá návšteva si žiada niečo iné, ale napríklad ja mám kamošku, čo napríklad oslavu ku krstu mali doma, keďže vonku mali stôl a stoličky, že bolo to fajn, že si normálen sadli, najedli sa :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Uto 25. Jún 2019 11:23:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
pekarka a neni to lepsie takto? ked ma moznost mat to doma? nemusi nikam chodit, su doma, aj ta atmosfera je ina, je pravda, ze mozno je viac starosti co sa tyka chystania a tak, ale doma je doma ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: nábytok na zahradu
PoslaťNapísal: Pia 28. Jún 2019 12:09:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Depesak.
Ale to je jasné, všetko má svoje pre a proti. Ale mať terasu kde môžeš robiť oslavy je podľa mňa najviac. Ja som aj zato rád, že máme dom, že sme do toho išli. Jasné, že ma to stálo nie málo nervov a energie, ale zvládli sme to a to je podstatné!
Alenca čo dávala ten nábytok, čo kúpili, tak myslím, že ten je fajn, aj po cenovej stránke aj po praktickej, tiež po ňom pokukujem!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt