Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 0:19:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 422 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 07. Mar 2022 8:28:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Nicolletka no ako si pochodila? Hadam sa ti podarilo aj nieco vybavit. Ked tak pozeram, tak to by si uz mala mat aj doma tienenie namontovane za ten cas. Tak cakam nejake zreferovanie situacie ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 13:00:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Mayky nejak to tu zanedbavam, aj teraz som jednej kocke odpisovala az po par dnoch ohladne vane, co sme kupovali, chcela poradit nieco ohladne povrchovej upravy. Tak idem aj teba rovno vybavit :D Takze, tienenie som dohodla, vybavila, objednala, namontovala. No nie teda uplne, ze sama, bol mi ocino s tym pomoct, ale zvladli sme to bez nejakych vacsich problemov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 10. Mar 2022 7:35:11 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
tak ja len pre info pre zainteresovaných. objednal som na tie strešné okná rolety s názvom R-lite. tak dúfam, že to je dobré rozhodnutie a budete mi môcť napísať, že je to dobrá voľba, heh. predajca mi odporučil tieto, že keď to chcem konkrétne na takéto okná, tak že nech zoberiem teda niečo, čo je aj na ne priamo určené, keď chcem mať istotu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 10:26:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Americano a uz ich mas aj doma, ci zatial len objednane? Som zvedava, co na to povies, ci to bude ozaj taky rozdiel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 17. Mar 2022 10:42:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Doros tak to je ine, ked len takto rucne, ale tak mozno to moze ist normalne do pracky, ja som sa tomu nejak zase nevenoval, ze by som to bol zistoval. Ale nenahneval by som sa, keby nam to niekto ozrejmil najlepsie z vlastnej skusenosti, nie? :D
Americano jasne, ze vnutorne ale tak ani nie vsetky druhy sa daju takto, to si treba odsledovat pri kazdom druhu to moze byt odlisne. Ale ak hladas nieco jednoduche na udrzbu, tak potom take naj je to vonkajsie tienenie, len teda to nie kazdy ma moznost do toho ist.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 21. Mar 2022 12:29:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Americano tie vnútorné som mala na mysli. Teraz pozerám akurát, čo si spomínal, že si objednal tie čo sú originál na strešné okná. Tak presne tieto som ti chcela povedať, som to pozerala teraz podľa názvu a je to ono. Akože nevymýšľala by som ani ja nejaké iné možnosti a náhrady a zbytočne mať dumačky, či to bude alebo nebude pasovať, keď sa dajú kúpiť aj takéto, čo sú robené priamo na strešné okná.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 10:30:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
marrrek záleží hlavne od toho, z akého materiálu máš to tienenie. čo máme doma my deň a noc, tak to nie je látka vhodná na pranie. takže údržba a čistenie prebieha tak, že sa zoberie malý ručný vysávač, potom handra, vlhká a suchá. nič špeciálne netreba. akože hej, záleží od toho, či sú aj od niečoho ušpinené viacej. to už potom ale riešiš individuálne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 23. Mar 2022 8:24:16 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
vlocka no veď áno, bude to tam lepšie ako vymýšľať s kadejakými inými možnosťami. asi vedia si myslím, že prečo spravili niečo špeciálne určené na takýto typ okien. podľa toho, čo som pozeral, tak by mali presne pasovať na sklenú časť okna, že od kraja po okraj vlastne celú plochu prekryjú, nie sú tam nejaké medzery ako napríklad pri klasických žalúziách.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 28. Mar 2022 10:08:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
ake su moznosti interierove tienenia na dialkove ovladanie? alebo teda akekolvek ovladanie len nie manualne? je take nieco?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 7:02:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
zumbulak teda sa vlastne pýtaš na všetky možné a dostupné druhy a typy tienenia? lebo hádam akože nechceš, aby to tu niekto za teba vyhľadával a potom ti len poslal hotový zoznam, nech si môžeš vybrať. však aspoň nejakú predstavu hádam máš, že jak má to tienenie vyzerať. či chceš žalúzie, rolety alebo nejaké inú možnosť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 422 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt