Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 12:47:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2016 9:29:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Ja by som to riesil asi rekostrukciou ale asi zalezi od stavu schodov. Lebo tieto nove uz sa nerobia tak pevne ako stare..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 8:24:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Presne som nad tym rozmyslala lebo dedko ked zomrel tak zostal dom a dvojgeneracny velky. A teraz otazka ktoru riesime su prave schody takze hovorite ze asi radsej opravit ako zburat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 13:28:33 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
nicolletka píše:
Presne som nad tym rozmyslala lebo dedko ked zomrel tak zostal dom a dvojgeneracny velky. A teraz otazka ktoru riesime su prave schody takze hovorite ze asi radsej opravit ako zburat?

Ano rekonstrukcia jednoznacne podla mna. Neni o com ked mate este aj dvojgeneracny dom a tie schody su tam vazne treba.Kym sa postavia nove budete ako fungovat? :-D Ci tam nejdete byvat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 7:44:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
romoprady píše:
nicolletka píše:
Presne som nad tym rozmyslala lebo dedko ked zomrel tak zostal dom a dvojgeneracny velky. A teraz otazka ktoru riesime su prave schody takze hovorite ze asi radsej opravit ako zburat?

Ano rekonstrukcia jednoznacne podla mna. Neni o com ked mate este aj dvojgeneracny dom a tie schody su tam vazne treba.Kym sa postavia nove budete ako fungovat? :-D Ci tam nejdete byvat?


Nie zatial tam nejdeme byvat ale sesternica rozmyslala ze by si ho zatial prenajali tak preto ma to zaujima. Ale myslim ze by sme asi rafsej isli teda do prerabky.Nevies mi prosim ta poradit ze ake farby teraz letia? :-D ty si chlap :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 10:44:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
No čo ja si pamätám tak k nám musel prísť dokonca statik aby sme sa rozhodli čo so schodami. Takže my sme to nakoniec poriešili novými ale trvalo to asi dva týždne kým sme sa vôbec rozhodli


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Štv 05. Jan 2017 15:21:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Ja by som ich spravil nanovo, ked uz maju tolko rokov. Zbural by som ich a od zaciatku by som ich postavil podla svojho vyberu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Str 18. Jan 2017 16:25:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
@croccus to sa najviac oplati . Takto sa to zbura a spravis si podla seba nanovo. Teraz su ine schody ako kedysi .Doba sa meni a snou aj moda co sa tyka aj bytov alebo domov


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Štv 19. Jan 2017 10:10:34 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
@Davidson veru. Ale podla mna su aj budu najkrajsie schody s masivneho dreva, len nato treba doladit koberceky protismykove ale nie obycajne. Hodia sa k takym schodom biele a take chlpatejsie ak vies co myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2017 13:11:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
@croccus ja som za klasicke drevene schody. Akurat si necham potrpiet na zarubni schodov, ta musi byt este krajsia ako schody. Jedina vec co sa mi nepaci na klasickych drevenych schodoch je , ze sa na nich smyka ked chodi po nich v ponozkach. Neviem tuto dilemu uz dlho vyriesit, ze co dat na tie schody aby sa nesmykalo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekonštrukcia schodov
PoslaťNapísal: Pon 23. Jan 2017 13:44:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
@Davidson skús pozrieť protišmykové koberčeky na schody alebo jeden dlhý koberec a dako ho zaistí. Ja s tým problémy nemám keďže bývam v byte


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt