Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 8:55:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 12. Nov 2019 10:15:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
anezka tieto veci si vies najst aj priamo na webe, tam to maju tiez popisane, ze co sa jak robi, pri akom podklade ako to je ako sa to prichytava a pod :)
takze sa vies takto bez problemov o tom oboznamit ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 12. Nov 2019 13:26:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Tak napriklad ja vam mozem napisat o tom jak je to napriklad s betonom, ked tam ma ist podkonstrukcia. Beton pod terasou musi byt samozrejme vyspadovany. Potom sa hlinikova podkonstrukcia upevni do betonu pomocou nerezovych skrutiek s hmozdinkami.
Stavebna vyska terasoveho systemu je v reze cca 70mm a to treba mat na pamati pri betonazi toho podkladu. Terasovy system to je vlastne dokopy podkonstrukcia, podlozky a terasove dosky.
Treba to mat na pamati jak som pisal z dovodu, aby sa nestalo, ze potom bude betonaz vysoko ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 13. Nov 2019 8:38:54 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Potom tá terasa tie dosky môžu byť vyspádované alebo aj zarovnané nie? Že je aj taká aj taká možnosť, či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 13. Nov 2019 11:03:22 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Je to dobre, ze davaju tu hlinikovu podkonstrukciu.
Niektore firmy, teda vacsina firiem, co som si zistoval dava skrz cenu a trochu jednoduchsiu montaz drevo plastove podkonstrukcne hranoly, ale podla mna ten hlinik je ovela lepsi.
Pretoze je to pevny material a trvanlivy, ze neni sa tam coho bat 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 15. Nov 2019 8:43:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
takže keď vychádza niečo lacnejšie, tak to môže byť aj skrz ttoto hej??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 15. Nov 2019 11:22:27 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Mattiass jednoznacne, ale nielene v tej podkonstrukcii, ale ked je nizsia cena tak moze ist aj o to, ze nebudu nejako kvalitne tie dosky. Fajn je to, ked je firma, co ti vsetko zabezpeci, co ta aj oboznami s tym, ze je vobec podkonstrukcia potrebna, ze ako to treba urobit, lebo ja napriklad keby som si len tak kupil, ze dosky niekde v nejakom hobby markete ja by som nemal predstavu, ze ako dalej postupovat co spravit, ako ich polozit, ved to neni len tak :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 18. Nov 2019 8:56:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Ked ta cena moze byt nizsia hned z viacerych dovodov, to moze ist aj o samotnu kvalitu dosiek, o to ake su tie. Ale tiez aj ta podkonstrukcia samozrejme, tam je tych veci viacero na som to moze padat, preco ta cena moze byt akoby prijatelnejsia. Ale zase netreba sa nechat zlakat cenou, lebo z toho nasledne casom mozu byt len problemy a dovolim si tvrdit, ze zbytocne. To mas podobne jak aj s kupou auta, tiez casto ludia idu po cene a neuvedomuju si, ze niekde evidentne je rozdiel ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 18. Nov 2019 10:54:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
a pritom ked sa nad tym zamyslis, neni to vlastne logicke?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 19. Nov 2019 15:24:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
podla mna je to logicke, aj preto som urobil to co som urobil, ze som si poziadal o dosky Timbermax, o ponuku a tak som sa rozhodol, ze tie dame a uz proste nebudem pocuvat nikoho v tomto smere, myslim, ze toto je dobre aj po stranke ceny, aj po stranke kvality a ako som uz aj vyssie, ci davnejsie pisal najviac ma zaujalo aj to aka je zaruka pri nich ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 20. Nov 2019 7:47:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
plexo zdravim, co je to za firmu? co su to za dosky? mohol by si mi napisat, ze preco si sa prave takto rozhodol? viem, ze ide zima, cize toto ma este pocka, ale chcem vediet co a ako do buducna aby som vedel potom nasledne jak sa vybrat akym smerom


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt