Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 4:40:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 02. Dec 2019 9:15:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Duflo casto sa kvalita prejavi na farbe dosiek, uz som to mal moznost vidiet niekolkokrat a teda myslim, ze pre toho, kto da nie malo penazi za dosky a oni casom vyblednu tak to vobec nie je prijemna podivana, prave naopak.
Cloveka si myslim, ze to aj dost zamrzi :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 03. Dec 2019 7:05:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
TY PISES O FARBE DOSIEK, ALE JA SOM UZ VIDEL AJ VYDUTE DOSKY OD DAZDA A TEDA NEROZUMIEM FAKT TOMU LEBO AK JE NIECO VON URCENE TAK OSOBNE JA OCAKAVAM, ZE VYDRZIA VSETKO, KAZDE POCASIE A ZE NEJAKO SA NEZMENI ANI ICH VZHLAD ANI STRUKTURA ANI NIC A TEDA DUPLOM BY SOM NEPOVEDAL, ZE CASOM SA POMALY ROZPADNU :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 04. Dec 2019 9:07:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Je toto fakticky kvantum, co sa moze stat, no len napriklad ja sa uz snazim na to nemysliet. Vyberal som a rozhodoval som sa na zaklade toho aby som sa o taketo veci nemusel strachovat, tak snad som dobre urobil. Podla mna pri Timbermaxe sa nemam coho bat. Predsa len mam na to roky rokuce zaruku, co je parada. Co ti len tak hocikto neda a to tiez podla mna z istej strany hovori o tej kvalite ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 05. Dec 2019 14:01:36 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tá záruka je veľkým plus, aspoň máš istotu, aspoň sa nemáš čoho báť.
Si vezmi, že je to prirodzené, že ti to nedá len tak bárskto predsa len niektorí tí výrobcovia by tým išli samy proti sebe. Najmä ak by si boli vedomí toho, že tá kvalita nie je celkom OK


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 05. Dec 2019 17:24:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
rad by som videl aj nejake fotky terasy, aby som si vedel predstavit nejaku alternativu dreva, ze ako to ukaze, ci to ozaj bude ako drevo vyzerat, ci ma to zaujme, lebo takto ked o tom pisete tak ma to zaujalo, len neviem, ze aka bude realita, ci ozaj to bude dobre vyzerat, ci to nebude plastovo vyzerat akoze umelo nejako :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 09. Dec 2019 8:30:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Timco nemusi to vobec vyzerat umelo, ak je to vyhotovenie kvalitne, precizne urobene tak nie. Ja som ti uz raz pisal, ked som hladal pred par mesiacmi alternativu k drevu, nie?
Na zaciatku som aj ja chcel len drevo, ze nejake kvalitnejsie, drahsie, ze proste to bude dobre, ale casom aj drahe drevo zmeni farbu, ze nebude take jak na zaciatku a to ja som riskovat nechcel ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 09. Dec 2019 10:59:25 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Timco, ked by si si nasiel web tej firmy, co tu zaznela, tak oni maju na stranke aj normalne galeriu, kde maju realizacie. Pripadne ti poslem ja nejaku fotku, ze by som urobil, alebo najdem, co som na zaciatku fotil, ked sme dali terasu urobit.
Chapem, je to ine vidiet to na normalnej fotke a ine je na nejakom obrazku ako nejaku vizualizuaciu alebo len nieco take ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 11. Dec 2019 8:50:40 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Akcak darmo budeš o týchto veciach písať, je to iné keď to človek vidí na živo, iné je to keď si to vieš pozrieť aká je farba dosiek, aká je kvalita, že ako vyzerajú.
Je pravda, že sú drevoplastové dosky, ktoré vyzerajú umelo, to akože som sa s tým stretol aj ja a už neraz :? Tá cena za ne síce bola mnohokrát, čo som kukal príjemná, ale čo z toho, keď by to svietilo, keď by to bolo jak päsť na oko?? :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 11. Dec 2019 10:55:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..bohro lenze co to bolo zac?..a co je to prijemna cena?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 12. Dec 2019 9:27:35 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Pre každého určite je to niečo iné, len napríklad ak má niekto dať stovku prípadne viacej za štvorec, tak niekomu sa to zdá veľa. :roll:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt