Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 6:46:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 857 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 9:36:10 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Minusso buď sa označujú ako wpc alebo ako drevoplastové, čiže pod oboma názvami nájdeš to isté. Tak isto bude lepšie si nájsť nejaké firmičky, čo sa tomu venujú než kupovať tie najlacnejšie napríklad z MM. Pri nich nemožeš zase čakať tie vlastnosti a kvalitu, čo sa uvádza pri tých topkových, vieš ako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 12:56:07 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Sakxia tiez sa priklanam k tomu, co ti pise Tonak. Myslim, ze by ti aj bodlo, keby si si dohodla stretko v tom showroome, aby si si vedela pozriet aj nazivo, ze co budes zrejme mozno kupovat. Ono pre vytvorenie tej predstavy, ze ako to bude vyzerat cele spravene, si myslim, ze toto by ti k tomu dost vedelo pomoct. Jedna moja znama pouziva v takychto pripadoch vyraz otvorilo oci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 11:52:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Tonak to je tiez pravda, vsak ono je najmenej si pozriet stranku a tam si to pohladat alebo ked tam im aj napisat. Najskor to pozriem a myslim, ze sa aj docitam. Ak nie, tak viem, co robit. Ale tak keby toto vsetko je pripravene, tak dosky osadia oni? Ale sice, ked uz bude vsetko hotove a bude treba len dosky tam domontovat, to je uz asi najmenej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 7:57:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Bohro myslíš, že až takýto rozdiel v tom bude, že z marketu sa nevyplatia? A prečo myslíš? Reku dosky ako dosky som si myslel. Ale tak to bude zrejme ako pri všetkom teda. Že keď aj chcem, aby to niečo vydržalo, tak treba kúpiť niečo lepšie, od nejaké odborníka na to. A máš aj tip na nejaké tie spoločnosti? Akože zbežne som si pozrel, že od koho sa tak dajú kúpiť, ale moc mi to nehovorí podľa názvu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 17. Jan 2022 11:04:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Marrrek to je tiež pravda, že toto zahŕňa predsa len iné činnosti ako tá terasa. Ale vlastne aj pri nej už asi majú ľudia tú plochu vybetónovanú alebo nejak predpripravenú, ak sa tá podkonštrukcia nejde klásť rovno na zem. To ani neviem, či je možné. Ale tak o to teraz nejde, nejdem načínať zase nejakú ďalšiu tému. Najskôr treba toto doriešiť. A veru hej, opýtam sa, to bude najistejšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 10:07:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Norci22 tak otvoriť oči myslím nepotrebujem, ja mám jasno, že čo by som chcela. Len horšie je to, že neviem, kde nakúpiť. Ale nechám si teda poradiť od vás chlapci, že tie markety teda vylúčim a sústredím sa na tie také odbornejšie a kvalitnejšie veci. Myslíte, že aj čo sa týka vlastností tých dosiek, že v tom bude taký výrazný rozdiel?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 11:38:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Tonak to ti viem aj teraz rovno zodpovedat, ze aj ked mas terasu vybetonovanu, tak sa dosky neukladaju priamo na zem. Este tam musi ist nejaky podklad, moze tam ist strk, makadam, alebo sa moze aj na terce davat. To by bolo asi najlepsie sa s nimi o tom porozpravat, co by ti odporucili, ak nemas sam o tom nejaku predstavu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 9:28:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Marrrek teraz keď si to tak predstavím, tak by to bolo ozaj asi divné, začať robiť terasu len tak hockde na zemi stavat. Treba tam nejakú tú predprípravu. Ale keď tá je, akože dajme tomu, že je tá terasa vybetónovaná, ako sme sa aj bavili. A vyberie sa teda aké bude to podložie. Tam nie je už nutné dávať nejakú podkonštrukciu, nie? A ešte ďalšia vec mi napadla. Toto všetko potom vedia oni spraviť? Že si viem tú terasu objednať kvázi na kľúč?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 14. Feb 2022 9:58:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Nedočkavý som bol, tak som si to všetko hľadal a čítal a čítal. Až som sa dočítal aj o tých všetkých typoch podkonštrukcií a možných podlažiach a som si to tak nejak kombinoval v hlave a na papieri. Tak myslím, že mám aj vybraté, ako by to mohlo byť. Len sa teda ešte odhodlávam napísať im mail, aby mi nejakú tú ponuku spravili a vlastne zhodnotili, či by to mohlo byť tak, ako som si to naplánoval ja, alebo poradia nejak inak to spraviť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 10:09:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Minusso úplne z jednoduchého dôvodu. Kvôli kvalite. Ako prvé by som pozeral na to, aby boli odolné, aby nezatekali, nevybledli, aby som mal nejakú lepšiu záruku. A toto veru neviem, či ti vedia sľúbiť nejaké wpc z marketu. Čo sa mne asi tak najviac pozdáva, tak to je Timbermax. Neviem, že či si pozeral už aj ich dosky a ich robotu, ale podľa mňa si musel na nich natrafiť, keď si spomínal, že si si zbežne robil taký prieskum už.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 857 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt