Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 10:40:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2023 9:36:28 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Petrassko a teraz by si mohol ešte aj dodať, že ktorý spôsob by si nejak odporučil. Či to sa asi nejak všeobecne nedá povedať, čo? Záleží aj kto má spravenú nejakú prípravu na tú terasu ak teda vôbec.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 9:45:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Kam? Na terasu či na balkón? Keby som mal vybrať, že ma nič nelimituje, tak v prípade terasy by som volil betón a na balkón terče. Ale tak to je môj názor. Myslím, že predajca by si s týmto tiež mal vedieť poradiť. Teda samozrejme záleží, kde budeš kupovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 10:29:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Otazocka, to je aj nejak limitovane napriklad rozmermi alebo tym priestorom, kam by davali tie dosky? Lebo mame taky mensi balkon, vlastne dva. Ale ked uz sa bude robit terasa, tak by som chcela, aby sa to zladilo, nech je vsade rovnaka. Lebo tak vidno je na tie balkony, ze co tam je aj z ulice a nechcem mat vsade nieco ine, tak aby som vedela, co sa oplati pozerat, aby som nestracala cas, ze nieco vyberiem a nakoniec zistim, ze to tam ist nemoze.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 10:52:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
myslim si, ze to mas uplne jedno, vsak zase taky maly balkon to asi nebude a vies si to usposobit, aby sa to voslo. vsak to ako keby si aj hocijaku inu podlahu davala. s tym nebude problem. chcete si to sami robit, ci rovno zajednat aj montaz?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 9:20:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Nie, žiadne obmedzenia nie sú. Akurát by som sa poradil, že ktoré z tých dosiek by tam bolo vhodné použiť. Však čo sa týka farby, to si vieš vybrať aj tam aj tam kľudne rovnaké, aby ti to pasovalo k sebe. Možno by zaujímavo vyzeralo aj také prepojenie tými doskami, že spraviť aj nejakú časť fasády z nich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 9:42:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
To by mohlo zaujimavo vyzerat, musim pozriet, co to vsetko obnasa. Lebo ja by som chcel ich davat pri bazen ako podlahu, teraz sme tam nemali nic, len take zatravnovacky a to akoze katastrofa, bordel v bazene, ked sme behali bosi hore dole, tak to sa hned nanosilo. Takze bude to chciet nieco ine na sto percent.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 12:04:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
coze by to malo akoze obnasat? vsak vies si to spravit aj sam, takze to neobnasa nic take. ale ja som si daval podlahu sice na terasu, ale tak to nie je rozdiel. vsak princip je tam stale rovnaky. vsetko som to mal na kluc, cenovo to vychadzalo podla mna v pohode na to, kolko napriklad som dostal zaruku na to vsetko.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2023 9:39:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Aj keď si zoberieš, že si vlastne aj čas ako keby ušetril a v našom prípade doma aj kopec nervov ušetrených by to bolo :D Ale tak aj čo sa týka záruky, tak tým pádom sa ti vzťahuje nie len na dosky ale aj na tú robotu, takže aj v tomto máš takú lepšiu istotu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 11:47:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 12. Jan 2018 11:25:27
Príspevky: 26
Bydlisko: Trnava
tak to my sme potom uplne opacny pripad, ako opisujes. u nas je to zase tak, ze co sa da, tak to si sami spravime. aj napriklad podlahu robil moj drahy. asi by to bolo teda rychlejsie, ako keby to robila nejaka firma, ale my to mame takto radi si robit svojpomocne. a poviem, ze nebolo to az take komplikovane ako sa to zdalo na zaciatku, len chcelo sa do toho dostat a uz to islo od ruky :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2023 9:40:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Tak áno, to je jedna vec, keď vás to baví. Ja som to myslela z takého toho hľadiska, že keď si to dáš spraviť firme, tak máš teda aj na to záruku samozrejme. A aj to je rýchlejšie istotne hotové, čo som pozerala na Timbermax stránke, tak tam sa píše, že keď to robia oni ako profesionáli, že vedia spraviť cca raz toľko ako ty, zákazník.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt