Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:13:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 18. Jún 2021 10:13:16 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Burak - ked mate uz hotove zateplenie, tak to bude problem keby ste chceli skryte, lebo ten kastlik sa vacsinou skryva pod polystyren alebo teda pod zateplenie, neviem, cim ste zateplovali. A teda v tomto vasom pripade budu najlepsie uz len priznane zaluzie, ze budete mat kastlik viditelny. Vyskusaj si ked tak este zavolat nejaku firmu, ktora chodi tienenia montovat co ti oni povedia ale som si na 90% isty, ze ti povedia toto iste, co aj ja.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2021 9:02:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
rado zateplovali sme polystyrenom. aj som si myslel, ze my toto napisete, ze uz len priznane..
budem to musiet este zene nejako vysvetlit, aby to pochopila, lebo ona to zatial chapat akosi nechcela..
ale ked som pozeral cez google nejake fotky, tak aj tie priznane vyzeraju dobre, tie su asi aj lacnejsie, ci?..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2021 10:49:51 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Burak - bude to musiet pochopit, lebo keby ste chceli skryte, tak musite do toho polystyrenu vyrezavat a predpokladam, ze uz mate aj fasadu hotovu, tak by to bola skoda nicit to. Jasne, vyzeraju aj tie velmi dobre. Co sa tyka ceny, tak to ti neviem povedat, ci su aj lacnejsie. Zistis, ked si ich das nacenit. My sme riesili skryte, takze vobec neviem, aky je medzi nimi rozdiel a ci vobec nejaky je.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 25. Jún 2021 14:17:20 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Joooj Burak, to by si si zase spravil len roboty navyse. Ked uz mate aj fasadu, tak zvolte radsej iny typ tienenia. Ved ich je kooopu, popozerajte internet spolu s manzelkou a najdite take, ktore bude tie pekne, moderne ale nebudete si musiet rozbombardovat peknu fasadu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 12:39:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
vdaka chlapi za vase postrehy. cez vikend sme si nad to sadli spolu s manzelkou a konecne aj ona pochopila, ze by to nevyzeralo dobre.
celkovo sme vonkajsie tienenie vylucili a dame len nejake interierove.
zapacili sa jej velmi plisse rolety, tak asi pojdeme do nich. snad budu dostacujuco tienit.
este som zvedavy ako sa cenovo pohybuju, snad nie su drahe! neviete niekto, neriesil niekto v blizkej dobe takyto typ tienenia?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 01. Júl 2021 7:55:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
burak mam skusenosti s plisse roletami, dokonca ich doma mame. nam tienia vynikajuco a najviac sa mi na nich paci, ze maju akekolvek farbebne prevedenia, takze sa v pohode daju zladit s interierom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Júl 2021 8:44:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
horarka tak to si ani nevies predstavit, ako si ma teraz potesila 8-) :)
vedela by si mi teda aj napisat, co stoja? lebo to sme sa nikde nevedeli docitat, nikde na strankach nemaju uvedene ceny a chceli by sme aspon orientacne vediet, ako sa takyto typ tienenia pohybuje.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 11:27:12 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
tak teraz naopak ta trochu sklamem, lebo uz si nespominam co nas vysli. myslela som si, ze to mam niekde zapisane, aj som to hladala ale nikde to neviem najst :/ budes musiet oslovit firmu a priamo cez nich si zistit, co by vas vysli. aaaa inak aj tak je najlepsie to tak riesit, lebo my sme predsa len uz davnejsie toto tienenie riesili a ceny uz odvtedy isli isto hore.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 14:13:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
och, no nevadi. vedela by si mi aspon povedat, od koho ich mate? dal by som si vypracovat cenovu ponuku potom u nich, aby som vedel, v akych cenach sa pohybuju taketo rolety. zreferoval by som manzelke a rozhodli by sme sa, ci to nie je mimo nas rozpocet nahodou. montaz je potom jednoducha? ci treba niekoho oslovit na namontovanie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Júl 2021 11:27:58 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
to ano, to si pamatam presne. mame ich od firmy isotra. daj si to do google a najde ti. vies si potom vyhladat aj predajcov ich tienenia na slovensku a u nich sa daju pozriet nejake vzorkove tienenia. cenovu ponuku ti tiez vypracuju. to ti nepoviem, ako narocna je montaz, do toho sa ja nerozumiem. dohodla som sa pri objednavke aj na montazi s nimi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt