Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 16. Okt 2021 15:00:38

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 192 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 12:48:15 
občasný diskutér

@stupkrajdo: presne tak, preto treba pri vybere prihliadat aj na taketo veci a nie len na cenu. to ja hovorim zakazdym a pri vsetkom. cena je jedna vec, nehovorim, ze nie je podstatna pri vybere, ale potom tu tam aj dalsie aspekty ako kvalita, udrzba, zivotnost, zaruka a napriklad aj taka montaz a moznosti prevedenia. za seba mozem povedat, ze by som rozhodnutie pri vybere nemenil ani keby sa dalsi raz mam rozhodnut, co na dat na okna.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 8:47:42 
občasný diskutér

Burak som si to narocky aj skusila vyhladat, ze ako sa to teda po spravnosti vola. Ale je to tak, ako si aj ty povedal. Raz to bolo uvedene ako zaluzie a iny raz zase ako rolety. Cize to bude asi jedno, ktory nazov budeme pouzivat. Hej hej, ono sa tam da vybrat aj z roznych druhov tych latok, ze niektore su viacej tieniace, alebo aj nejake ine vyhody mozu mat. Pises, ze zaciatkom oktobra by mali prist, to som sa tu pekne dlho neukazala. Takze uz ich mate aj doma, ano?

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 192 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia