Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:28:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 10. Jún 2022 10:58:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... hamiz ale tak medzi roletami a žalúziami sú nejaké menšie rozdiely... čo majú spoločné, tak to, že zabezpečujú tú tepelnú ochranu domu, čo si aj ty hovoril... aj ovládanie je tam v podstate na výber to isté... akurát teda rolety sú potom odolnejšie voči silnému vetri alebo aj voči vlámaniu napríklad... keby sa bavíme o nejakej protihlukovej bariére, tak tiež vychádzajú lepšie v tomto rolety... zase pri žalúziách je výhoda to, že vieš lepšie regulovať svetelné podmienky...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Jún 2022 12:09:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Majster67 to je jasná vec, že pokiaľ sa dáva na mieru robiť, tak je tam viacej možností, ako sa to dá vymyslieť. A hlavne si objednáš niečo, čo ti bude presne pasovať a nemusíš mať potom doma patálie, že ako by si to dopasoval na to okno, aby dobre bolo. Toto je veľká výhoda, keď sa kupujú takto veci priamo na mieru. Aj keď akože možno to vyjde o niečo drahšie, ale myslím, že za tie ušetrené nervy a aj čas, čo by si sa s tým inak mordoval, tak to stojí.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 10:12:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
.. toto čo píšeš ma privádza k otázke, že ako je to vlastne, že či chodia aj na zameranie teda, keď má niekto záujem o nejaké tienenie.. keď píšeš o tom, keď sa robí na mieru atď..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 8:54:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
zalezi asi aj od toho, ze o ake tienenie mas zaujem. to vonkajsie, to podla mna chodia zakazdym zamerat, ale co sa tyka vnutorneho, tak to si vies v postate aj sam pomerat. su na to aj navody, maju to spolocnosti aj uvedene na webe kolkokrat taketo dokumenty, ako manualy, technicke listy, montazne listy a podobne. to vsetko si vies vyhladat a nastudovat, co potrebujes. neviem ktora spolocnost to ma tak, ze aj aplikaciu ma na to spravenu. ze to nemusis mat v nejakej podobne v pocitaci alebo v tlacenej verzii, ale rovno si to stiahnes takto. celkom sikovne riesenie by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 9:02:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
tak sme v téme, že tienenie na mieru, takže je podľa mňa zjavné, že na to zameranie sa chodí. je to isto lepšie ako kúpiť niečo z toho vnútorného, čo pomaly aj v lidli dostaneš kúpiť, a potom dúfaš, či ti to bude rozmerovo pasovať alebo to budeš musieť nejak doma na kolene upravovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 9:23:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- presne z tohto dovodu som si tiez radsej nasla spolocnost, co mi to tienenie spravi presne tak, ako som si predstavovala. ono napriklad ma aj v praci odhovarali, ked som hovorila, ze by som si chcela dat den a noc, ze to nie je dobre, ze to netieni a neda sa poriadne otvorit okno a neviem co. ale ked som sa o tom bavila s predajcom, tak prva vec je, ze mi hovoril, ze vybrat sa da z viacerych latok a farieb, takze to tienenie si viem aj tymto nejak urcit, do akej bude miery. a to, ze by sa okno nedalo otvarat, tak neviem, kto na to akoze dosiel, lebo mam ich namontovane a normalne okno otvorim, aj vyprasim nieco, ked potrebujem aj sa da v pohode umyt to okno.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 6:57:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
alma my sme tiez takto, my sme si objednavali plisse rolety a to si akoze neviem predstavit, ze by to nebolo na mieru spravene. ale my sme si to sami merali a tak sme objednali. nasli sme pekne k tomu navod, aj co sa montaze tyka. ono to bolo jednoduche, lebo toto su take rolety, ze sa nemusia ani navrtavat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 8:43:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
horarka nemas foto, ze ako ich mas spravene? ja som ich pozerala, ked sme vyberali, ale potrebovali sme nieco take trochu na iny styl. ale hned by som ich brala. tam aj riadne vela tych farieb a vzorov je na vyber pri nich.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 02. Júl 2022 7:07:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
alma to hovoris o den a noc? podla toho, co si pisala, ze ake famy sa siria, tak som si to tak nejak spojila. nasi ich maju tiez na oknach a presne ako hovoris aj ty, nepostrehla som, ze by boli nejake problemy s tym tienenim.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 9:13:26 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
ake famy sa siria o tom tieneni? moc sa tomuto nerozumiem, my sme davali vonkajsie zaluzie, takze o tychto vnutornych nejak moc prehlad nemam. nie som si ani nejak isty, ci si pod tym to spravne predstavujem. to je take to pruhovane toto den a noc? ze biely a neviem aky pas sa tam strieda?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt