Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 2:52:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 534 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 7:27:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
Domusko veď presne takto som to myslela, že dobré to bude aj keď kastlíky skryté nebudú. Inak to som tak videla normálne aj na novostavbách, kde isto teda bola možnosť, že si dajú skryté, ale vybrali si asi teda túto možnosť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 9:18:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
ahojte, vedeli by ste mi poradit, ze kde sa tak oplatia davat robit zaluzie take dovnutra na okna? najlepsie rovno aj so sietkami, keby sa to dalo hned objednat. pozerali sme sietky, ze sa daju aj doma svojpomocne spravit, ale keby sa dali objednat spolu aj zaluzie aj sietky, tak by som radsej uprednostnila tuto moznost.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 02. Sep 2022 7:43:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
joja tie sietky len take obycajne, co su v podstate napevno, ze ich musis cele dat z okna prec, ked chces nieco robit, alebo take tie zasuvacie? ale sice to neviem, ze ci sa aj na okna take davaju, to asi skor na terasove dvere alebo tak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 7:10:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
pozeram, ze sme sa tu nejak prevazne baby teraz zisli, dost nezvycajne v takychto temach haha. joja do toho by som sa nepustala, ze sama si robit sietky. aj ked akoze dokazala som uz kadejake veci doma porobit, ale radsej tie sietky podla mna objednat. to mas proste istotu, ze budu dobre a podla mna kvalitnejsie ako keby si ich doma robi niekto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 10:24:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
A veď čože, aj my vieme alebo potrebujeme poradiť, tak prečo by sme sa neopýtali. Však nemusíme nechávať všetko na chlapov, aby riešili. Ja som si už veľa vecí v byte spravila sama, alebo že som si našla nejaké odporúčania takto v diskusii. Ohľadne toho tienenie, aby som teda napísala, že ako je tu u mňa, tak asi trochu netradične som si vybrala do bytu vonkajšie žalúzie. Preto píšem, že netradične, lebo skôr na domoch takéto niečo vídam ako na bytovkách.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 8:45:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
to mi akoze nevadi, ze sme tu taky babinec, pokial mi budete vediet poradit :D sietky by som chcela take napevno. viem, ze su aj take posuvacie, otvaracie, ale to sa skor podla mna hodi na dvere nez na okna. vsak nebudu sa davat uplne na kazde okno, takze otvorit sa mi bude dat nejake, ze by som nieco vyprasila alebo tak. akoze netrvam na tom, ze by som ich robila sama, ale viem o takejto moznosti.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 8:50:18 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Joja uz si si niekde aj pozerala tie sietky a zaluzie? Alebo mas aj cenove ponuky uz spravene? To by som ti poradila dat si spravit. Tiez sme oslovili viacero firiem na zaciatku, ked sme si vyberali zaluzie, my sme vsak vonkajsie kupovali. Spomeniem, ze sme ich nakoniec davali robit Isotre, robia aj vonkajsie aj vnutorne a aj tie sietky, co zhanas maju v ponuke, dokonca aj take to otvaracie ci ake, co ste tu s babami spominali.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 11:57:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Apr 2018 7:30:35
Príspevky: 24
Tak nepekne som vám teraz narušil tú vašu babskú debatu :D Ale pozerám, že ozaj sa tiež vyznáte v niektorých tých veciach ohľadne tienenia, to klobúk dolu pred vami. Akurát so svojou skúsenosťou s kúpou tienenia som mimo túto tému, pretože u nás sa kupovali vonkajšie žalúzie. Ale tak prispejem svojou trošku, niekto možno bude zháňať tiež niečo takéto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 10:44:56 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
nijak v zlom som to nemyslelala, aby ste sa neurazili niekto nahodou :oops: aj si si pozerala tie sietky, ze ci tam maju take, ako by si chcela?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Sep 2022 14:10:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- viete mi poradit, ako je to s vonkajsimi roletami, ked sa davaju uz na spraveny dom? ze uz je aj zatepleny aj fasada a vsetko? viem, ze ked sa este len stavia, tak sa dava to tienenie este prv ako sa robi fasada, aby sa to tak nejak do toho spravilo. ale teraz ako? hadam je aj ina moznost, nez by sa do toho muselo zasahovat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 534 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt