Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:59:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2022 10:31:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
simura to zase ja som si vymyslela konkretne, ze chcem vertikalne zaluzie, takze potom to bolo v mojom pripade o tom, ze najst, od koho sa najlepsie oplatia. akoze nie len cenovo, ale tak, ze kto ake podmienky, aku zaruku a tak ponuka.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 8:22:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Však to si mala v pohode, to je podľa mňa ešte ten lepší prípad, že vieš čo chceš a už len nájsť, kto ti to vie spraviť najlepšie a za rozumnú cenu. Pre koho si sa nakoniec rozhodla? Teda predpokladám, že si si dávala normálne na mieru všetko spraviť a že si nekupovala len tak vo voľajakom markete na verímboha.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 13:51:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
ono keď som mal tú česť porovnať u jedných a u druhých známych takéto tienenie robené na mieru, normálne na objednávku u predajcu a tienenie kupované len tak v obchode, tak to bol rozdiel nie len akože na dotyk, rozdiel v materiáli ale už na pohľad sa dalo posúdiť, že ktoré je ktoré.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 10:19:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Tiež som to takto riešil, normálne som oslovil predajcu a s ním riešil veci. Niečo som si pozisťoval dopredu, cca som vedel, že od ktorej firmy by som chcel objednávať tienenie, ale tak bral som dosť úvahy aj slová a rady predajcu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 14. Nov 2022 9:48:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- majster moja mamina takto bola pozerat v obchode rolety den a noc. v nejakom tom kutilskom markete, kde vsetko mozne vies nakupit. a teda ked uz mala ako tak vybrane a isla som s nou na aute, ze aby sme to mohli teda kupit a zobrat rovno k nej, tak ked som to zbadala, tak hovorim, ze mami toto nekupuj, to nebude dobre. akoze teraz hej, na zaciatku, ale proste sa mi to nejak nepozdavala uz na ten prvy dojem. tak sa nechala nakoniec ukecat a radsej sme objednali inaksie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 14. Nov 2022 11:05:50 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Tak to sa neda podla mna hovorit o rovnakej alebo podobnej kvalite. To je ine, ked niekto vyraba na kusy na pocty a vela a ked niekto robi na mieru a presne si vies navolit farbu, material, rozmery, vsetko.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2022 10:05:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 13. Feb 2019 13:14:52
Príspevky: 26
Ruth no presne, to bol ten lepší prípad, keď presne vieš, čo chceš. U nás to tak nebolo, málokedy je. Ale teraz som si taký projekt vymyslela ohľadne terasy, tak teraz to riešime. Ono ozaj podchvíľou je čo robiť, že nestihneš jedno dokončiť a už sa púšťaš do niečoho ďalšieho.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2022 11:11:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Priatelia, zenina matka si na Vianoce myslela, ze by chcela ako darcek nove tienenie. Teraz ma zaluzie a chcela by to menit za den a noc. Tak na jednej radost fajn, ze netreba nic vymyslat, o starost menej, ale zase pridava to starost v tom zmysle, ze nechcem proste odflaknut tu kupu. Lebo kto by to potom pocuval, keby sa nekupilo dobre? Len ja. Ze ona si v MM ci kde aj nieco bola pozerat, ale neviem, ci sa da verit tej kvalite, keby sa kupia tam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 10:44:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Hah tak to by som už len z tohto dôvodu neriskoval, aby som nemusel potom počúvať o tom. Tak isto máš lepšie, keď nájdeš priamo nejakého výrobcu. Ale to aj tak by si objednával cez predajcu asi teda. Neviem, že či si niečo takéto trúfneš objednať len tak bez nejaké premerania a podobne. Nemyslím tým, že rovno majú k svokre prísť na zameranie, to zvládneš aj sám. Ale tak nejaký ten vzorkovník asi nebude na škodu si pozrieť aj osobne. Isotra má mega výber, čo sa týka farieb a aj takých tých vzorov kadejakých.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 13:24:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok
To hej, ono sa aj uvadza, ze tie niektore odtiene mozu malinko skreslovat cez monitor. Nie vsetci mame zase rovnake nastavenia alebo jas na telefone a podobne. Preto sa hovori, ze je lepsie si to nazivo pozriet a tak vybrat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt