Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:15:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 24. Jan 2023 10:50:53 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Misiaak len to by som sa pozrel, ako by si sa pustil podľa návodu do montáže vonkajšieho tienenia.
To keď som pozeral, ako robia, tak veru by som si neboli istý svojimi schopnosťami pri tomto.
Podľa mňa to sa aj zaškolujú tí robotníci, čo s tým robia.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2023 8:38:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
To ti neviem presne povedať, ako to chodí, či sa zaškolujú priamo vo firme. To si myslím, že asi skôr nie, ono sa to dá naučiť, vieš ako, že majster si naučí ďalších z partie na takéto veci. Lebo tak ono zase tá montáž samotná toľko netrvá, pokiaľ je ovšem všetko pripravené. Ale tak predtým ti to prídu zamerať, tak už vedia, čo ich bude čakať, aj tebe povedia, či ešte treba niečo dochystať a tak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2023 8:39:11 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
viem, ze nasi ked kotol kupovali novy, tak to mali tak, ze sa im viacej kvoli podmienkam a zaruke oplatilo objednat si technika, ktoreho si ta firma sama skolila na zapajanie, instalaciu, servis a podobne. ale nepocula som o tom, ze by to takto bolo aj pri tieneni. lebo tak vela z toho tienenia, akoze z tych druhov, modelov, vies aj svojpomocne namontovat, tak to by bolo asi aj trosku zbytocne. ale akoze jasne, pri vonkajsom, to nech pride radsej niekto spojazdnit, kto sa tomu naozaj rozumie a robi s tym pravidelne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2023 8:30:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 31
Bydlisko: Myjava
tak pri vonkajsom je to tak, ze ti pridu na zameranie a potom aj na montaz. teda aspon v nasom pripade to tak bolo, ked sme pred par rokmi davali dorabat vonkajsie zaluzie na dom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 8:28:08 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
cize davali ste az potom dodatocne, hej? to ste potom davali s manualnym ovladanim? ako nieze by bolo na tom nieco zleho, len so zaujimavosti sa pytam, ze ci ste mali spravenu dopredu predpripravu s tym, ze ich date az neskor, alebo to bolo take spontanne rozhodnutie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 10:37:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Ale to na vnútorné tienenie dúfam netreba mať niečo dopredu nachystané, či áno? Pri vonkajšom to chápem, ale neviem si predstaviť, ako by sa to robila z vnútra na oknách, keď je toho toľko druhov a každé sa nejak inak upevňuje. Prípadne, je aj také niečo, čo sa nemusí montovať šróbikmi a skrutkami na okno? Aby tam neostali žiadne dierky, keby sa to dalo potom dolu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 8:34:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
ano ano, daju sa aj take samozrejme, ale to si trosku limitovana vyberom, lebo nie pri kazdom tienenie je takato moznost. nejake rolety sa takto daju, to by mohlo byt?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 8:58:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
pozri si plisse rolety alebo den a noc, tusim, ze tieto dvoje by sa mali dat uchytit na okno aj bez nejakych vacsich zasahov. odporucam pozriet si Isotru. to mas vyrobcu tienenia a maju kadejake druhy a prevedenia na vyber.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 9:52:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
už z viacerých strán som o tých plisse počul, ale ešte som nemal nejak tú česť aj naživo si to pozrieť. ale hej, tiež by som sa priklonil asi ku niektorej z týchto možností. prípadne aj také vertikálne žalúzie nemusia byť zlé. len to zase vyžaduje asi väčšiu miestnosť, aby to dobre ukázalo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2023 8:36:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
je nejaký rozdiel vlastne medzi vertikálnymi žalúziami a tými japonskými roletami? na pohľad je to podľa mňa to isté, akurát tie japonské mi prídu také širšie, ale zase keď je to tak, že sa dajú spraviť na mieru, tak neviem, sa v tom akosi strácam.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt