Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:40:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 9:44:44 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
to hovoris, ked sa dava do prekladu, resp pod fasadu ten kastlik, ze je to skryte tienenie tym padom. no ale vsetky tie druhy a typy tienenia nemaju asi rovnaku velkost toho kastlika. vsak aj tie zaluzie maju napriklad rozlicne tvary a tym padom aj nabaly si myslim.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 9:42:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Tak ale ked to chces mat skryte, tak treba mat na to spravenu predpripravu. To nie je len tak, ze sa odrazu po rokoch byvania rozhodnes, ze tam chces dat skryte tienenie. Aspon teda tak mi to vychadza, teraz som sa akurat tiez na to informoval, ako je to vlastne s tymi prekladmi atd.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 10:37:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- rozhodnut sa tak mozes, ale uz s tym asi vela nespravis. ale vsak ja nevidim akoze nic zle na tom priznanom. funkciu to ma rovnaku. zatieni ti to rovnako. ide jedine o to, kde bude kastlik a ci ho bude vidno. tiez som sa na to informoval. a proste je len moznost, ze sa namontuje na okno, na fasadu. akoze hej, uberie to par cm z plochy okna, ale nie je to nich hrozne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 10:50:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
funkcie maju tie rolety ci zaluzie stale rovnake... to je to podstatne... skor by som sa zapodieval otazkou, ci si vybrat rolety alebo zaluzie :?:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 7:57:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
záleží že z akého pohľadu to ideš posudzovať, že či ten rozdiel medzi nimi bude nejak výraznejší alebo ostane len pri tom, že však pri žalúziách je výhoda, že sa dajú aj naklápať. pozor na to, lebo ono sa môže zdať, že je to len o tomto, ale treba si pozrieť, tie funkcie a parametre, odolnosť voči vetru napríklad a podobne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 11:04:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... hej no ich je aj viac druhov, tak treba dobre vybrať... možno by bolo lepšie si to nechať aj vysvetliť od niekoho, ak nevieš, podľa čoho sa vyberá... ono síce sú tie popisy pri nich často dosť zreteľné a ľahko pochopiteľné, ale podľa mňa sa to tak kryje, že aj tie by mohli byť, aj tie... a to sa potom ťažšie rozhoduje...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 8:45:55 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Nemyslím si, že by ti ale nejaký predajca povedal, že tieto a tieto nemôžeš dať na dom. Proste lebo neviem prečo. Skôr by ti mal dať na výber z tých, čo by tam najlepšie sedeli. Ale tak väčšinou je to podľa toho, že aké veľké máš okná. Aby sa nedávali na malé okná veľké lamely a naopak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 7:33:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Ono dat sa to moze, ale zase aby to nebolo aj zbytocne, vies ako. Ze naco davat nejake take mohutnejsie alebo ich nazvat, ked postacia aj mensie. To ozaj je lepsie si nechat poradit. Ci uz priamo od predajcu, to je sice najistejsie, ale tak da sa aj takto popytat, ze kto co daval. Od toho sa tiez da odrazit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 7:43:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
vies co, my sme tak vyberali, aby aj cena bola prijatelna. lebo tak ked je vela okien, tak to sa postupne nazbiera, vsak to kazdy pozna. ale potom normalne, ze take stastie sme mali, ze Isotra mala prave akciu na vonkajsie zaluzie, ze neviem aky pocet, ci styri alebo kolko a plus jedna zadarmo. reku to uplne ako pre nas stvorene. tak sa nam oplatilo to dat spravit u nich potom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2023 12:56:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
To je jasne, na to pozera kazdy a kto povie, ze nie, tak tomu neverim.
Cena je dolezita pre kazdeho, samozrejme, ze suvisi aj s kvalitou, ze zase od toho najlacnejsieho nemozno cakat zazraky a neviem aku zivotnost.
Ale tak na zaklade cenovych ponuk sa to da vsetko porovnat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt