Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 5:25:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 17:23:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 18. Okt 2017 8:03:07
Príspevky: 23
A práve preto sme aj nešpekulovali a rovno sme sa obrátili na naších ;) :) Ďakujem ti veľmi pekne ;) Už som si ju síce doužívala, keďže už je fakt chladno ale tak možno ešte príde babie leto a znovu si na nej vychutnám kávičku :D No uvidíme, aké bude počasíčko :) Ahoooj :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Sep 2019 7:51:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
gabo926 píše:
Losadamos.
Čiže tá perova poistka je v každých vonkajších roletách, áno?


Ano, ta poistka sa nachadza v uplne vsetkych vonkajsich roletach! Je to zakladny komponent ako som ti uz napisal vyssie. A prave vdaka tomu su exterierove rolety vyhovujuce pre rodinny dom aj z toho pohladu, ze dom zabezpecuju pred zlodejmi. Ale to vsetko sme si uz napisali. Ak mas este nejaku otazku, tak sem s nou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Okt 2019 9:59:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...ahojte..my mame spravenu predpripravu na vonkajsie tienenie..uz nam majstri povedali, ze si mozme zacat pozerat, ake by sme chceli..no mne sa to zda este prilis skoro..kedy ste to riesili vy?..nam uz robia vnutro a na vianoce by sme chceli uz byvat, kedze mame male dieta a u svokrovcov sa to uz neda vydrzat :lol: ..za odpoved vopred dakujem..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Okt 2019 7:34:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Keď už chcete na vianoce bývať, tak to vôbec skoro nie je. Veď musíš počítať aj s dodaciou lehotou. Väčšinou to firmám trvá nejaký mesiac či dva. Takže podľa mňa si už začnite pozerať a už je aj najvyšší čas objednávať aby vám to stihli nahodiť, pokiaľ ešte nie je ako taká treskúca zima :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Okt 2019 15:33:01 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Losadamos.
Super, potešil si ma odpoveďou a zatiaľ ďalšiu otázku nemám. Ak ma niekedy náhodou nejaká napadne, tak sa ozvem. No toto jediné ma trochu odrádzalo ale keď to je takto, tak paráda!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 18. Okt 2019 9:23:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva...tak dlho trva dodanie?...myslela som si, ze taketo veci maju firmy aj na sklade..och, tak s tymto som po pravde vobec neratala..dakujem ti, ze si mi tak rychlo napisala..aspon viem, ze cez vikend musim objednat, aby sme to fakt stihli...a mas aj skusenost s nejakym dobrym vyrobcom?...ak ano, tak porad, pls ;) ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Okt 2019 8:11:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Vieš si predstaviť, že by tá firma musela mať všetky rozmery a všetky tipy naskladnené? Veď to je úplne nezmysel!!! Samozrejme, že firmy majú iba nejaké ukážkové na predajni a keď príde zákazník tak si vyberie aké chce a až potom objednajú potrebné množstvo a veľkosť. Tak to funguje všade! No my máme tienenie od českého výrobcu Isotra a sme spokojní. Skús ich a uvidíš, či ti cena bude vyhovovať, no čo sa týka kvality, tak je na vysokej úrovni!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Okt 2019 19:42:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
gabo926 píše:
Losadamos.
Super, potešil si ma odpoveďou a zatiaľ ďalšiu otázku nemám. Ak ma niekedy náhodou nejaká napadne, tak sa ozvem. No toto jediné ma trochu odrádzalo ale keď to je takto, tak paráda!


Jasneee, kludne mozes, budem rad. Nemusis mat v tomto ziadnu obavu!!!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Okt 2019 9:08:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva...mas pravdu, toto som si vobec neuvedomila...a keby som chcela zistit teda cenu od nich, tak mam priamo ich kontaktovat?..alebo niekoho ineho?...v tychto veciach som uplne neznala, tak budem rada ak mi vsetko napises...dakujem..dufam, ze ta moc neotravujem..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Nov 2019 9:04:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Na nich nie, so žiadosťou o cenu sa musíš obrátiť na jedného z ich predajcov. Tu je link, kde ich všetkých nájdeš www.isotra.sk/zaluzie-siet-predajcov-isotra-partner. Jednoducho si vyberieš predajcu, ktorý ti podľa polohy najviac vyhovuje a oni ti už potom vypočítajú cenu a poradia aj iné veci, ktoré budeš chcieť zistiť. Takýto majú postup!!!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt