Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 1:34:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 07. Jún 2018 8:55:47 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
to sa stáva, nič si z toho nerob :D tak možno o takej cene snívaš, každý o niečom snívame, kibat ti písal o jednom obchode, ja ti môžem povedať zo svojej skúseností, že cena za ktorú chceš dobrý kávovar je taká akurát ani veľa ani málo, taká zlatá stredná cesta za ktorú sa dá kúpiť dobrý kávovar, ktorý vydrží roky, ale k tomu čo kibat písal, skús sa zájsť pozrieť do toho obchodu, tam sú tie ceny čo sme my porovnávali, tak také najprijateľnejšie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 07. Jún 2018 13:17:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Americano! Kto by o takej cene nesnival, ale treba mat realne predstavy. Nie len tak zbytocne si predstavovat nieco, co nema s realiou vea spolocneho, dnes tie ceny nie su nejake vysoke, kedysi si pamatam, ze kavovar nemala ani zdaleka kazda jedna rodina a dnes je to uz bezna sucast rodiny a kuchyne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 14. Jún 2018 15:32:14 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Podla mna za 500€ sa da kupit paradny kavovar, ktory bude aj kvalitny a aj spolahlivy, len treba pozriet po obchodoch kde nie su prehnane ceny, ale prijatelne. Minuly rok ku koncu sme kupovali v Planeu espresso automaticke De Longhi a ta kava to rano, ked si robim to je jedna basen, jasne, ze potrebovali sme aj my aby nas trochu na predajni usmernili na co sa zamerat, ale pomohlo nam to aspon dobre vybrat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pia 15. Jún 2018 7:38:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..kde nie su prehnane ceny?..ked ja mam pocit, ze dnes su uz tie ceny prehnane pomaly vsade..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pia 15. Jún 2018 9:42:36 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
niekedy ani to snívanie nie je na škodu si myslím, netreba z toho robiť nejako zbytočne vedu aspoň teda môj názor je taký treba si pozrieť tie ceny vyhradiť si nejaký ten budget na to a vyberať podľa kvality a aj ceny, aby teda bolo fajn aj jedno aj druhé


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Uto 19. Jún 2018 15:48:36 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
ešte mi teraz napadla taká vec, že je dobré aj nejaké tie akciové ponuky sledovať, mnohé obchody to majú a keď človek vysliedi nejakú dobrú akciu, tak myslím, že môže veľmi výhodne nakúpiť
tiež je dobré aj to, keď sa popýtate na predajniach, že čo sa dá zohnať za takú a takú cenu, aby tie očakávania boli reálne :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 20. Jún 2018 8:10:42 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Využiť nejakú akciu je fajn. To hej, len neviem či je niekto komu sa nad tým chce každú chvíľu sedieť a hľadať. Sem tam niečo pozrieť je podľa mňa OK.
Ale vysedávať nad tým deň čo deň a čakať na niečo výhodné neni treba.
Dosť výhodných ponúk sa dá dnes už zohnať a nemusí byť ani akcia. Akcia potom je len taká čerešnička na torte.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 20. Jún 2018 9:50:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..aj mi poviete kde su relativne normalne ceny?..niekde kde by som sa nevytocil z tych cien?..lebo ked ideme niekam pozriet tak idem az do vyvrtky, co dokazu pytat za nejaky kavovar..preto dake tipy tymto smerom by som celkom rad aj privital..lebo nemam chut vyhadzovat vela penazi za nieco za co to neni treba..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pia 22. Jún 2018 11:43:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 04. Apr 2018 17:30:02
Príspevky: 21
Bydlisko: Trenčín
ahojte - prepacte, ze pisem az teraz, ale mali sme toho vela, ale mam dobru spravu, kavovar kupeny a mam z toho usmev na tvari, poviem vam tak ako to je mala som z toho trochu obavu aby sme dobre kupili, aby aj moja polovica mala radost, aby som zase nepocuvala, co som to vybrala, ale rozhodli sme spolu aj sme kupili spolu a v domacnosti niet haaadok :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Ned 24. Jún 2018 13:09:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
najlepšie su presovače, spraviš si tam viac druhov kávy, napeníš mlieko, preso, turek, latte, moka, capucino. Chce to ale pravidelnu udržbu a kupovat kvalitnu zrnkovu kavu


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt