Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:38:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 25. Jún 2018 8:56:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Martula tak to je snad vec, s ktorou vsetci ratame, kto chceme mat kavovar, mat kavovar to nie je len tak, ze spravim kavu a vybavena vec, tak pre mna zaujem o kavovar konci. Je toho velmi vela, aj cistit ho treba a treba s tym ratat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pia 29. Jún 2018 7:11:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
..nejaky napad ako vybrat spravny kavovar?..aby sa dal vyuzivat denne..aby robil kavu aku si zmyslim a aby s jeho udrzbou nebolo nejako vela roboty?..je mi jasne ze cistit ho treba..ze sa neda len tak pouzivat tri roky vkuse..ze treba to pravidelne ale to je normalne..ja skor aby ovladanie nebolo dajako komplikovane..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pia 29. Jún 2018 10:14:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Ako casto pijete kavu? Asi viackrat denne, ked sa na to pytas co? Ak by si chcel len tak, ze par kav denne tak podla mna pakovy je fajn, aj ked ti poviem, ze mame sice len asi tri mesiace automaticky a rychlo som si na to zvykol, ale tak ako sa hovori na dobre sa velmi lahko zvyka :shock: Pri automatickom kavovare je to jednoduche, pomelie, spravi kavu, aj sa precisti :idea:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pia 06. Júl 2018 9:35:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
..pakovy asi nie..asi fakt radsej automaticky..len to ovladanie ma celkom zmiast vie..tak aby s tym som nemal nejaky problem, lebo na ovladanie..na nejake navody pouzitia..ze ich citat tak na to vobec nie som ani len nahodou.. :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 23. Júl 2018 15:19:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
praveze pokial budes denne robit kavu, tak si na to zvyknes a nebude to pre teba komplikovane, ani narocne, to len teraz sa ti zda, ze je vela tlacitok alebo moznosti, ked pozeras tie kavovary na predajni alebo cez internet, ale v praxi to ovladanie nie je narocne :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 5:55:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
tiež som dúmal o tom ako to bude, aby som hneď kávovar zo začiatku nepokazil, nepošťukal niečo čo nie je treba a poviem ti, že po sto rokoch som pri kávovare chytil do rúk aj návod na použitie, predsa u nás to nebola malá investícia, ktorú sme do kávovaru dali a mrzelo by ma keby pod mojimi rukami sa zrovna niečo pošramotilo :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Uto 24. Júl 2018 12:54:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

skôr sa vopred plašíte a úplne zbytočne..:D..neni to treba sa tak plašiť..návod na použitie a ide a ešte ak by si kávovar kupoval na predajni niekde a popýtal sa tam na ovládanie tak ti to bez problémov vysvetlia..síce nie na každej predajni..ale my sme sa stretli s takou ochotou..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 25. Júl 2018 15:14:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Predavači aj chápu, že my už v pokročilom veku nemáme také znalosti ohľadne ovládania :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 7:36:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..viete co my akurat tak v Planeu sme sa stretli s takymi predavacmi..ze mali snahu..aby sme sa rozhodli a vybrali tak aby to bolo pre nas fajn..inde to som sa s pochopenim nestretol na inych predajniach ocakavali..ze prisiel som tam si pre nejaku vec a som definitivne pre to rozhodnuty..a ked zistili, ze nie som tak ma tam nechali stat, nech sa rozhodnem..co nechapem..ale budis.. :D :lol: :lol: :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 11:27:42 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Jozki a konkrétne akú značku ste vybrali, čo ste kúpili? Robí kávovar len jeden typ kávy?
Alebo ste mysleli aj na to, že keby niekto prišiel a chcel by niečo iné jak napríklad normálne espresso?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt