Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 21:43:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 10. Jan 2018 11:03:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Dinda!
Presne to som chcela vedieť, či z drôtu alebo je už teraz nejaký iný špeciálny materiál. Máš pravdu, mala by som si už nájsť čas a ísť tam osobne. Viacej by som sa toho dozvedela! Aj keď aj tu som sa toho dosť dozvedela a za to ďakujem Vám!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Jan 2018 11:13:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- no mala by si veru, lebo je aj lepsie, ked na zivo odskusas matrac...je to vec, ktoru kupujes na viacej rokov a nie len na par mesiacov...pri vybere si treba dat riadny pozor na vsetko a hlavne na to, aby vyhovoval tebe a tvojej chrbtice..spravny predajca by ti mal povolit aj dlhsie si polezat na matraci aby si zistila, ci ti vyhovuje alebo nie...a nemas zaco;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 16. Jan 2018 15:09:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Izy haloo, si mi neodpisala, videla si odo mna spravu? Medzi ktorymi matracmi sa to rozhodujes??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Jan 2018 9:03:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Dinda!
Nakoniec sme to tak aj urobili. V pondelok sme išli do OC Korza v Bratislave a tam sme zašli do predajne, kde majú tie matrace. Vyskúšali sme viacero druhov a napokon sme sa rozhodli pre tento: http://www.segum.sk/produkt/relax-micropocket. Síce bol aj drahší, ale povedali nám, že patrí medzi najlepší taštičkový matrac a presne nám ukázali aj čo tá taštička vlastne je, videla som zvnútra ako sú tam vložené. Snáď sme dobrý vybrali:-):-)
Hobbo!
Prepáč, zabudla som na teba:-( No už sme sa dorozhodovali. Už sme si objednali matrace (viď. vyššie, písala som to Dinde)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Jan 2018 10:12:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Izy v pohode, aj som si myslel, ze si zabudla a preto som sa pripomenul aby som vedel, ci si nejaky vybrala:-):-) Ked vam taky poradili, tak hadam aj bude dobry. No vyskusali ste ho aj osobne, nie? Mali ho vystaveny na predajni?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Feb 2018 10:23:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Hobbo!
Áno, samozrejme že sme ho vyskúšali. Bez vyskúšania by som matrac nekupovala. Avšak museli nám taký istý objednať, keďže my sme potrebovali iný rozmer, aký mali tam na predajni. Ale to mi vôbec nevadí, keďže by som aj tak ten nechcela. A my sme si ešte aj iný poťah vybrali. Dali sme si ten Bio. Oni tam majú ešte aj rôzne poťahy na výber, ale to asi vieš:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Feb 2018 8:33:59 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Prosím vás, už dlhšie s manželkou rozmýšľame nad tým, že by bolo fajn vymeniť matrace keďže terajšie máme hrozne dlho. Momentálne sme asi najviac naklonený k dormeo matracom, máte s nimi skúsenosti?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Feb 2018 11:15:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Jan 2018 9:58:47
Príspevky: 23
@cwaldo smiem sa len tak spytat, preco premyslate nad dormeo matracmi?..preco vas prave tieto oslovili?..lebo my sme minuly rok kupovali a do kazdej jednej predajni, ktorej sme prisli, tak len nadavali na tieto matrace..ze su vobec neni kvalitne a ze su zbytocne len predrazene..zaujima ma preto vas nazor..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Feb 2018 9:21:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Izy to ta rozumiem a dobre si spravila. Vystaveny matrac by som nekupoval nikdy. A rozmer ste si aky davali a kolko nakoniec budete platit?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Feb 2018 8:43:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
molliarka píše:
@cwaldo smiem sa len tak spytat, preco premyslate nad dormeo matracmi?..preco vas prave tieto oslovili?..lebo my sme minuly rok kupovali a do kazdej jednej predajni, ktorej sme prisli, tak len nadavali na tieto matrace..ze su vobec neni kvalitne a ze su zbytocne len predrazene..zaujima ma preto vas nazor..


No nam znama hovorila, ze ich maju a vraj sa citi fakt lepsie odkedy ich maju. Preto sme rozmyslali nad nimi. A asi je to tu aj taka naznamejsia znacka ale musim sa priznat, ze sme si zatial este takto prieskum o inych matracoch nerobili :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt