Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 15:03:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 09. Mar 2020 12:36:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
ahojte :) neviem, či ste si všimli, že výstavu nábytku a bývania v Nitre presunuli na iný termín kvôli coronavírusu. som z toho smutná, lebo som sa tam chystala ale na druhej strane som aj rada, že sa organizátori takto rozhodli. čo ma ale najviac potešilo je to, že topsedačky aj tak budú ponúkať sedačky so zľavami, ktoré by ponúkali aj na tejto výstave. to je super, však? hneď v stredu k ním chcem zavítať :) ;) a zaujíma ma, či sa tu nájde niekto takí, kto sa chystal na túto výstavu, hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 10. Mar 2020 14:55:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Uniona fakt ju presunuli? :shock: :o O tom som nevedel! Poviem ti pravdu, ze som sa chystal ale vcera som uz rozmyslal, ze asi nepojdem, ze nebudem riskovat a zrazu sa toto dozviem. Aspon mam po dileme!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 12. Mar 2020 16:51:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
áno, vážne som to napísala a keby si si to aj na internete vygooglil, tak by si to našiel. veď už všetky verejné podujatia a dokonca aj bohoslužby zrušili, ale to už isto vieš. to je fajn, že si nad tým rozmýšľal. lebo verím tomu, že viacerí slováci by to neriešili a proste by tam išli. som rada, že to takto dopadlo, aspoň trochu obmedzia to šírenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 17. Mar 2020 15:16:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Uniona, len či to aspoň trochu pomôže, keď to ešte všetci ľudia moc nedodržujú. No ja pevne dúfam, že áno! Tiež sme chceli s manželkou ísť na tú výstavu, ale ako sme sa dopočuli o tejto správe, tak sme to hneď zrušili. Aj sme chceli sedačku kupovať, no bude to musieť počkať, pokiaľ sa situácia neukludní. Tak nateraz aspoň cez net pozeráme, aké majú v ponuke a keď sa to všetko vráti do normálu, tak pôjdeme aj osobne pozrieť :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 20. Mar 2020 13:31:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"rozek" - ale väčšina to dodržiava, ako tak sledujem. ale je pravda, že nič iné ako veriť nám neostáva! ;) a akú by ste chceli sedačku? máte nejakú predstavu? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 20. Mar 2020 14:41:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Uniona, tak to má byť! 8-) Áno, predstavu už máme. Chceli by sme do ú-čka aby mala tvar a látkový poťah. Včera sme nejaké stránky pozerali, a už máme zopár favoritov, tak sa uvidí potom naživo, ako budú vyzerať 8-) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Ned 22. Mar 2020 9:01:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"rozek" - tak pridaj fotky tých, ktoré sa Vám páčia, som zvedavá ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 23. Mar 2020 13:11:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Uniona ved potom som si to aj pozeral a videl som to tam napisane! Ale mas pravdu, dobre, ze to zrusili. Lebo ako tak sledujem, tak sa najde este vela nezodpovednych ludi, ktory si proste smelo behaju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 25. Mar 2020 15:36:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
dinda píše:
- hepnerka25 nooo podla mna maju...oni maju uplne take, ktore v inych obchodoch proste neuvidis a nezozenies...samozrejme, ze maju webovu stranku...a maju na nej aj skoro vsetky sedacky pofotene, takze si popozeraj a potom daj vediet, ci su dost blaznive...lebo po pravde neviem aku si predstavujes pod pojmom "blazniva sedacka"...


O topsedackach hovoris?...Lebo ak ano, tak s tebou so vsetkym suhlasim..My od nich sedacku mame a je brutalna..Pohodlna, dobre vyzera a dokonca nas ani vela nestala..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 27. Mar 2020 11:06:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- mayky ano, presne o nich som hovorila...fakt?...tak pridaj foto aku mate...a ako dlho ju uz mate?...napis nam aj podrobnosti, teraz je na to kopu casu, tak pis, prehanaj a my budeme citat...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt