Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pon 25. Jan 2021 17:14:54

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 184 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 08. Jan 2021 9:12:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

dakuje, dakujem ;) :) co ja viem, proste ked vidim a chytim ten potah sedacky, tak citim, ci je to kvalita alebo nie. a taktiez aj ked si sadnem na sedacku, tak to proste citim, ci je labilna konstrukcia alebo dobra. iba takto ti to viem vysvetlit. a hlavne by som tym, co sa do takychto veci moc nevyznaju a nevedia to odhadnut poradila, nech sa riadia odporucaniami od druhych ludi.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 11. Jan 2021 10:05:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Uz si teda viac sedaciek kupovala, ked mas taky dobry cit v rukach, co?? Ale chapem ta, to aj moja mamka ked som bol mladsi a chodili sme nejake oblecenie kupovat tak vedela, ktore tricko je kvalitne a ktore nie. Ty to tak mas teraz uz aj so sedackami :lol: To je velmi dobra rada, tej sa drzim aj ja! Lebo skusenosti druhych tie nikdy neklamu 8-)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 12. Jan 2021 11:28:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

ano, veru uz som viac sedaciek kupovala. a aj ked sestra potrebovala poradit, tak som vzdy isla s nou :) heh dobre si to porovnal, je to nieco podobne :D :lol: ak budes potrebovat poradit, kludne sa ozvi, mozem aj s tebou zbehnut do predajne, len neviem, co by na to povedala tvoja polovicka :D

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 14. Jan 2021 19:38:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

juaneso a ked si to nestihol koncom minuleho roka, tak teraz budes musiet cakat, pokial sa otvoria obchody. hlavna vec, ze matrace surne nepotrebujete a mate na com spat 8-)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 184 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť