Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:39:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 30. Aug 2021 10:09:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Ach tí chlapi :) ale rozumiem, že pre vás je všetko takto jednoduchšie pokiaľ sa dá kupovať online. Ale teda pokiaľ nemáš cestu a nechce sa ti ísť pozerať do predajne, nič sa nestane, keď si ju objednáš aj z netu. Len teda budeš vsádzať na prvý dojem zo sedačky len vizuálne, a takto by si si ju pomohol ohmatkať aj si sadnúť :) A áno, my máme látkovú, ale tak to je asi jedno pri tvojom rozhodovaní, že ktorú, keď si chceš objednať. Či hľadáš niekoho, kto by ti povedal o kvalite koženej?

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 31. Aug 2021 9:34:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
@hepnerka25 mna by napriklad potesilo, keby pridem domov a ma caka prekvapenia, ze nova sedacka :) este keby to chlap tak vymyslel, ze by zistil tajne aka sa mi paci a taku by aj kupil, ale to uz som sa velmi zasnila :) o akej predajni je tu rec?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 31. Aug 2021 18:07:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 23. Sep 2016 21:29:13
Príspevky: 51
alebo si kup novy, pekny a štylovy sedaci vak


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 8:44:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Alienka to by bolo možno fajn, len by ťa asi vynechal z toho tešenia sa pri výbere a z tých možností :) Ty novú nechceš alebo teda čakáš, že ťa partner prekvapí? Ale vieš čo bavíme sa tu o topsedačkách. Hovorím, že je dobré sa tam ísť aj pozrieť, keď má človek čas, predsa len je to také iné to vidieť na živo :)

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 12:02:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
@hepnerka25 vies co my sedacku mame, i ked neviem kolko nam vydrzi, lebo to nebola zase nejaka extra kupa. jednoducho sme potrebovali na rychlo zohnat novu a tak sme kupili v principe prvu aku sme uvideli. takze predpokladam, ze coskoro sa budeme aj my pozerat po novej :)
a jasne ze to vyberanie pre zenu je ine ako pre chlapa. mne nevadi chodit po obchodoch a hladat. aha, takze ty ked si vyberala, ty si isla rovno do predajne pozerat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 8:46:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Alienka tak sa môžeš pomaly začať tešiť na budúci výber sedačky hovoríš :) Presne, ani mne nevadí behať a hľadať, len ono by to nemalo trvať dlho, lebo potom tí naši chlapi môžu frflať :) Áno, najprv som si popozerala ich stránku, trošku si spravila prehľad, čo sa mi páči, do čoho by som asi išla a potom som ukecala chlapa, aby sme ich išli pozrieť aj do predajne :) Všeobecne som zástancom toho, že pokiaľ sa niečo dá ísť pozrieť osobne, tak treba :)

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 8:01:00 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Hepnerka25 tak to je asi individualne, komu ako vyhovuje nakupovat. Ved su ludia, ktori si napriklad aj potraviny cez net objednaju a nevidia ich nazivo. Ked bolo vsetko pozatvarane a nedalo sa nikam ist, som si tak cez net objednal kreslo. Tiez som ho nevidel, neskusal nazivo a vuala :) Mam ho doma a tesim sa z neho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 17. Sep 2021 8:42:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
no dobre a to si si spravila taky prehlad, ze ja neviem aky tvar ma mat, ake nozicky, material a tak? ci podla coho si si spravila nazor, co ano a co nie. aj si brala do uvahy ci by sa to k vam domov hodilo? lebo uz som pocula aj take, ze bezhlavy vyber sedacky, a nakoniec sa do obyvacky ani nehodila :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 8:49:12 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Alienka a ty si si z netu este nic neobjednavala? Ze by si si vedela spravit nazor, co sa ti paci a co nie? Podla fotky, ktore su v dnesnej dobe velmi kvalitne, dokazes podla mna usudit, ci sa ti taky alebo onaky tvar paci, alebo hodi do obyvacky, alebo ci sa ti dany material alebo farba paci nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 21. Sep 2021 6:35:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Alienka tak hádam máš aj ty nejaký názor, čo sa ti páči a čo nie. To je tak automaticky asi, keď pozeráš nejaké fotky, hneď vieš posúdiť, nie? Takže takto sme si prebehli viaceré možnosti, pozerali sme najprv na prevedenie, aby sa nám to aj hodilo aj zmestilo do obývačky, a potom sme riešili farbu a materiál. No a keď máš takto predbežne vybraté, môžeš si to ísť pozrieť do predajne, či to zodpovedá tvojím očakávaniam podľa fotky :)

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt