Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 18. Sep 2021 23:45:26

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 268 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 30. Aug 2021 10:09:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Ach tí chlapi :) ale rozumiem, že pre vás je všetko takto jednoduchšie pokiaľ sa dá kupovať online. Ale teda pokiaľ nemáš cestu a nechce sa ti ísť pozerať do predajne, nič sa nestane, keď si ju objednáš aj z netu. Len teda budeš vsádzať na prvý dojem zo sedačky len vizuálne, a takto by si si ju pomohol ohmatkať aj si sadnúť :) A áno, my máme látkovú, ale tak to je asi jedno pri tvojom rozhodovaní, že ktorú, keď si chceš objednať. Či hľadáš niekoho, kto by ti povedal o kvalite koženej?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 31. Aug 2021 9:34:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@hepnerka25 mna by napriklad potesilo, keby pridem domov a ma caka prekvapenia, ze nova sedacka :) este keby to chlap tak vymyslel, ze by zistil tajne aka sa mi paci a taku by aj kupil, ale to uz som sa velmi zasnila :) o akej predajni je tu rec?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 31. Aug 2021 18:07:55 
občasný diskutér

alebo si kup novy, pekny a štylovy sedaci vak

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 8:44:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Alienka to by bolo možno fajn, len by ťa asi vynechal z toho tešenia sa pri výbere a z tých možností :) Ty novú nechceš alebo teda čakáš, že ťa partner prekvapí? Ale vieš čo bavíme sa tu o topsedačkách. Hovorím, že je dobré sa tam ísť aj pozrieť, keď má človek čas, predsa len je to také iné to vidieť na živo :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 12:02:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@hepnerka25 vies co my sedacku mame, i ked neviem kolko nam vydrzi, lebo to nebola zase nejaka extra kupa. jednoducho sme potrebovali na rychlo zohnat novu a tak sme kupili v principe prvu aku sme uvideli. takze predpokladam, ze coskoro sa budeme aj my pozerat po novej :)
a jasne ze to vyberanie pre zenu je ine ako pre chlapa. mne nevadi chodit po obchodoch a hladat. aha, takze ty ked si vyberala, ty si isla rovno do predajne pozerat?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 8:46:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Alienka tak sa môžeš pomaly začať tešiť na budúci výber sedačky hovoríš :) Presne, ani mne nevadí behať a hľadať, len ono by to nemalo trvať dlho, lebo potom tí naši chlapi môžu frflať :) Áno, najprv som si popozerala ich stránku, trošku si spravila prehľad, čo sa mi páči, do čoho by som asi išla a potom som ukecala chlapa, aby sme ich išli pozrieť aj do predajne :) Všeobecne som zástancom toho, že pokiaľ sa niečo dá ísť pozrieť osobne, tak treba :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 8:01:00 
občasný diskutér

Hepnerka25 tak to je asi individualne, komu ako vyhovuje nakupovat. Ved su ludia, ktori si napriklad aj potraviny cez net objednaju a nevidia ich nazivo. Ked bolo vsetko pozatvarane a nedalo sa nikam ist, som si tak cez net objednal kreslo. Tiez som ho nevidel, neskusal nazivo a vuala :) Mam ho doma a tesim sa z neho.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 17. Sep 2021 8:42:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

no dobre a to si si spravila taky prehlad, ze ja neviem aky tvar ma mat, ake nozicky, material a tak? ci podla coho si si spravila nazor, co ano a co nie. aj si brala do uvahy ci by sa to k vam domov hodilo? lebo uz som pocula aj take, ze bezhlavy vyber sedacky, a nakoniec sa do obyvacky ani nehodila :)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 268 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia