Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 7:57:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 23. Nov 2021 7:39:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
suhlas, smyska75 dala dobry tip, oplati sa ist pozriet :) ale celkovo si myslim, ze co sa tyka takehoto vacsieho nabytku tak ludia tak viac premyslaju a hladaju, predsa len je to na viac rokov tak to je take pochopitelne.
stupjakrado nemyslim si ani ja, ze by sa ti pod nou deti hrali :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 6:56:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
prišla som si sem pre trochu inšpirácie a nápadov :) páčia sa mi účkové sedačky aj som chcela aby sme si takú zakúpili, lenže sme prišli na to, že by sa nám do obývačky asi nezmestila, respektíve zmestila len by to bolo všetko tak nejako na tesno a preto budeme riešiť skôr lkovú. viete mi povedať, kde sa oplatí ísť pozrieť, kde takéto typy sedačiek budú mať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 7:43:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
@mariena tak jedine rozsirit obyvacku, to sa neda ci? :) lkove to je taka klasicka, aj to aspon na mna posobi tak otvorenejsie, podla mna ste sa rozhodli dobre zvolit takuto alternativu a uz ste boli aspon zbezne nejake pozerat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 29. Nov 2021 7:27:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Mariena tak hlavne je skoda, ze sa teraz obchody zavreli, co budete mat zrejme asi trochu stazene by som tak povedal. Inak by som sa asi na internete popozeral. Ved podla mna sa da aj takymto sposobom vybrat sedacka, len treba asi viac komunikovat s predajnou :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 6:44:12 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Mariena podla mna su Lkove sedacky super. Posobia na mna tak otvorenejsie ako U :) Aj mate priblizne predstavu, ze ako by mala vyzerat, aky material pripadne farba? Lebo je ich vela na trhu a este viac na nete, keby si chcela nejaku inspiraciu, tak by bolo asi fajn mat nejake poziadavky napriklad :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 01. Dec 2021 8:10:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 18. Okt 2017 8:03:07
Príspevky: 23
Mariena a do teraz si žiadne nepozerala? Takú aká by sa ti páčila, lebo podľa mňa je toho veľa, z čoho sa dá na aktuálnom trhu vyberať. Pomaly každý druhý obchod, či to ste ešte neboli pozerať? Keď si napísala, že ste sa teda rozhodli pre Lkovú verziu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 7:45:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
no veru obývačka sa nedá zväčšiť :) veď to, že Lkové sú tiež super a teda myslím si, že je asi aj dobré, že by to mala byť taká predsa len to bude asi otvorenejšie pôsobiť. nie nie, neboli sme nikde pozerať, lebo veď teraz sa ani nedá tak som len tak na internete pozerala inšpirácie a dokonca by sa mi páčilo aj keby bola v nejakej výraznej farbe, čo myslíte? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 7:10:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Mariena podla mna to je fajn napad, taka vyraznejsia farba, to si teraz ludia kupuju :) Sa tak viac odviazu pri tom, ze to uz nie je len o klasickych farbach len ze hneda a seda :) No a ked si pozerala aj na internete, tak sa ti nejaka aj konkretna zapacila v takej vyraznej farbe?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 7:54:02 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Matulinka55 ale tak zase nie kazdy si moze dovolit vyraznu farebnu sedacku, pokial to doma nema nejako zariadene, chapes co to bude ako past na oko? Ako chapem, pokial by to niekto chcel praveze naopak, ze vsetko ma take fadne, neutralne a prave gauc bude takou dominantou, vtedy by som to bral.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 8:51:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
mariena no a keď si pozerala na internete, tak aj nejaká konkrétna sa ti zapáčila čo sa týka teda aj materiálu aj typu aj farby, alebo teda len farbu si si zatiaľ vybrala :) že to bude výrazná. ako súhlasím, je to odvážne ale v tejto dobe tie sedačky sú taký stredobod obývačky, tak prečo nie :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt