Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 17:34:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 07. Mar 2022 8:50:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Strapino no ved a ked mas taketo parametre coho sa chces drzat, tak to si myslim, ze nie je problem taku najst hned nie? Vela je toho na trhu, co sa aktualne ponuka, asi staci ist len pozriet po predajniach a uvidis. A teda je pravda, aj podla mna to, ze cim viac ich je tym sa tazsie rozhoduje, tak potom vyberaj bez zeny :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 8:06:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Strapino no či novú akože máme ju už cca 3 roky ale poviem ti, nevyzerá vôbec ako používaná :D Vybrali sme z top sedačiek, to nám aj známy poradil, že kde máme ísť pozrieť, dobré je o tom hovoriť, lebo takto ti môže dať viacero ľudí viac typov :)
Mossi a ty to máš ako? U vás žena vyberala, či ste spolu či ako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 8:46:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Mossi to je pravda ze je ich vela, ale v niektorych pripadoch mam pocit ze je to vsetko bud na jedno kopyto alebo mi nesedi material. A nechcem to mat take, ze bude drsna, co mam pocit ze co som videla do teraz skor take boli. Takze hladam dalej.
Miloslavko super, dik za tip. Boli ste pozriet osobne alebo cez web ste riesili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 21. Mar 2022 7:53:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Miloslavko vies co my sme tak ze ked mala zena cas, tak ona pozerala a ked som mal ja cas tak som pozeral. Ale teda kedze sme to brali tak, ze chceme aj zainvestovat trosku a mat ju fakt dlho, tak sme aj podla toho vybrali a som rad. Lebo teraz aspon nemyslim na to, ze co o par rokov riesit :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 8:15:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Apr 2018 8:58:18
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
mossi ved ale to je fajn, ze to beriete takto nejako zodpovedne alebo ako to nazvat :) u nas to bolo tak, ze som isla s manzelom pozerat, aj kamaratka mi dala tip ze top sedacky :) tak sme boli a vybrali sme hned tuto :) niekedy je dobre dat aj na pocity, a potom sa ten vyber podla mna da celkom urychlit. no len otazne je ake poziadavky na sedacku mate vy :) lebo napriklad jedni moji znamy vyberali sedacku hadam pol roka :D to by mna porazilo uz :D
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 23. Mar 2022 7:57:28 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Kavca tak ta je fajna ti poviem. Ale to podla fotky vyzera byt kombinacia 3+2+1 alebo sa mylim? Ale aj farba aj latka sa mi paci, len my by sme napriklad skor isli bud do L alebo do U aj podla velkosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 25. Mar 2022 7:36:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Vyzera super. I ked osobne, ku nam domov by sa nam hodila mozno nejaka tmavsia a vacsia :) Ale ved kazdy sa rozhodujeme podla vlastny preferencii a moznosti takze :) A co sa tyka dopravy, kolko vas to vyslo vsetko?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 28. Mar 2022 7:42:07 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Stevwest tak aj vy hladate nejaku novu? Co sa tyka typu ze ci L U alebo tak, to uz viete ci to uvidite neskor? Ked si pisala ze skor tmavsia a vacsia. Tak doprava je uz asi to najmenej :D Hlavne je najst taku ktora by vyhovala vsetkym a vsetkym poziadavkam :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 29. Mar 2022 6:37:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Tak podľa mňa už je to teraz oveľa jednoduchšie si nájsť sedačku podľa vlastných predstáv, či už je aj viac predajní, ktoré ponúkajú rôzne aj štýlovejšie kúsky pre náročných, prípadne sú také, ktoré sa dajú vyrobiť a prispôsobiť potrebám zákazníka :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 30. Mar 2022 7:02:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Mattiass inak to mi mozes dat potom kludne typ na taku predajnu, kde ponukaju aj stylovejsie sedacky. Celkom by som si taku vedel u nas doma predstavit. A mozno aj taku, ktora by nebola opreta ako keby o stenu, ale kludne aj tak do priestoru.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt