Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:29:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 10:30:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
no vsak to je taka investicia, ktoru netreba spravit zbrklo, to je jasne, lepsie sa na to pripravit takymto sposobom, ako naraz vyvalit neviem kolko za sedacku a potom si buchat hlavu o stenu kvoli tomu, ze nemam na chleba :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 9:29:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
ludia su vselijaki, vobec ma to neprekvapuje :D ale velakrat sa stava aj taka vec, ze si ludia poriadne nepremyslia, naco im ma ta dana sedacka vlastne sluzit. ak mas malo priestoru v byte, tak logicky pozeram po sedackach s uloznym priestorom, no nie? moja svokra nedavno kupila sedacku, ale vobec jej nenapadlo kupit si gauc s uloznym priestorom, neporadila sa, bola to totalne unahlena kupa, lebo ved ta sedacka je pekna a neviem co :D no prosim, tu to mas.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2022 9:35:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Lucko89 tak to si ma teraz zaskočil normálne :D Svokra, ktorá sa s tebou neradí o všetkom a robí si po svojom, to je sen :D Ale zase chápem, že takúto vec riešiť sám, je niekedy viac na škodu ako na osoh, lebo potom zistíš, že fakt mohla vybrať aj lepšie, tak je to škoda a trochu to zamrzí. Len aby sa nerozhodla o mesiac, že chce kupovať novú sedačku. :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 9:29:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Mar 2018 13:40:18
Príspevky: 17
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
a odkiaľ máte sedačky?pre akú ste sa rozhodli?... pochváľte sa:)...už som sa to tu tuším raz pýtala a stále akosi žiadna odozva, tak dúfam, že mi už teraz niekto aj odpovie :-D...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 10:26:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
my sme kupovali tuto asi pred rokom, vedeli sme, ze chceme ist do takej nenapadnejsej farby, nic viac :D takze si vies predstavit, ako dlho sme vyberali. ulozny priestor nejak extra nepotrebujeme a ani sme taku nechceli, skor sme hladali taky nejaky dizajnovy kusok.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 6:33:28 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
samrix velmi pekna:) nieco podobne si viem predstavit aj ja u nas doma, takisto nechceme nic extravagantne, nic napadne. myslim, ze pre takych, ktori sa chcu drzat takych tych zemitych farieb, je siva uplne idealna volba. su aj ludia, ktori sa neboja popustit uzdu svojej fantazii a nechaju sa nahovorit na hocijaku blaznivu farbu :D ale toto sa nas veru netyka :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 11:31:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
take nieco podla mna musis mat aj v povahe :D kazdy fakt nie je na take farby a ono to ani velakrat nie je uplne lahke zladit do interieru tak, aby ti to pri pohlade na tu sedacku nevybilo oci :D kazdy proste nema take to umelecke citenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 11:07:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
kupovali sme z Topsedaciek. strasne vela internetovych stranok so sedackami sme prelustrovali, to by jeden normalne neveril :D hladali sme proste pomer cena-kvalita. nieco take overene, co aj realne maju ludia odskusane, ze nie je nejaky smejd, co sa materialu tyka. sli sme uz proste po takej, ktora aj nieco vydrzi. lebo fakt nechcem znova o par rokov kupovat novu, taky bohaty teda nie som :D setrime na ine veci :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 11:32:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Mar 2018 13:40:18
Príspevky: 17
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
musím pozrieť stránku, lebo už som vážne zúfalá...kde vlastne sídlia? takisto to mám tak, že rada si pozriem na internete kadečo, neustále hľadám inšpirácie, aj muž už na mňa veľakrát pozerá, či mi nehrabe, že načo to pozerám, opováž sa niečo kupovať, však momentálne nič nepotrebujeme a podobné reči :D ...ale nie je nad to vidieť to naživo proste... stačí raz, ale treba jednoznačne :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 26. Okt 2022 11:34:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
my sme boli kuknut u nich v Prievidzi, ale videl som predajnu aj v BA v Style. neviem, ze co ti je blizsie. je fajn, ked ma obchod viac predajni, lepsie si to vies zariadit a prist osobne ako tebe vyhovuje.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt